Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

sayanx

Vectra C 1,8 16v brak mocy bład P0354-08, check engine, cewka ?

Polecane posty

Witam mam maly problem prawdopodobnie "wiem" ze to cewka ale przed jej zakupem (oczywiście cześci elektronicznych nie da sie oddać) chcę mieć pewność ze to wina cewki

błąd zdiagnozowany op-comem P0354-08 Cewka zapłonowa , obwód lilindra 4 - watrość poza zakresem a więć zaczeło sie tak,

po długiej trasie chwilowym postoju i ponownym odpaleniem silnika wyskoczył mi check engine, spadek mocy tryb awaryjny 1km do domu wiec sie jakoś dotoczyłem, na drógi dzień sakoswałem błą wyżej wymieniony i silnik chodził prawidłowo,

po krótkiej trasie i staniu na słońcu przy 30C ponowne uruchomienie silnika i błąd, op-com nie moze skasować błędu więc wyciągłem cewke ostudziłem ją i zamontowałem jeszcze raz! błąd udało sie skasować silnik odpala ładnie check engine sie nie świeci na razaie samochód stoi w gararzu, bo nie chce aby padło coś jeszcze..... z góry prosze o radę i odpowiedzi czy ktoś miał podobne problemy i jak je rozwiązał pozdro

Edytowano przez sayanx

Uwalona cewka robi takie jaja.Raz dziala raz nie.Ja bym poprosil kogos z VC z tym silnikiem o chwilowa podmiane cewki.

dzięki bede próbował niedaleko mam szrot....

Witam po udanym skasowaniu błedu viki śmiga do dziś, upały jej szkodzą

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> a tak na serio nie miałem okazji jeszcze założyć innej cewki skoro samochód działa i mam pytanie czy lepiej dmuchac na zimno i wymienić cewkę zeby czasem nie uwalił sie sterownik silnika ??? pozdro i z góry dzieki za rady

Podmien sie z kims na cewki i pojezdzij z dzien. A jak bedziesz kupowal to tylko oryginal Valeo,Siemens zadnych zamiennikow

Wyslane z fona

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

W oryginale siedzi Sagem,

przynajmniej tak jest i mnie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Faktycznie u mnie tez byl Sagem, a teraz siedzi Valeo, a tamta lezy na zapas bo okazalo sie cos innego co ja mulilo

Wyslane z fona

Ja w VB miałem chyba Valeo i zmieniłem na chińskie "No NAME" i działa już ponad 4 lata.

ok dzieki za info powiem troche sie obawiam czy to faktycznie cewka bo teraz pali normalnie! moze to być też sterownik kompytera? na gorącym silniku dawał by takie jaja i pokazywał taki błąd?... sory za tak pytania.... ale kasa mnie nie swędzi..../

Edytowano przez sayanx

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.