Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

sayanx

Vectra C 1,8 16v brak mocy bład P0354-08, check engine, cewka ?

Recommended Posts

Witam mam maly problem prawdopodobnie "wiem" ze to cewka ale przed jej zakupem (oczywiście cześci elektronicznych nie da sie oddać) chcę mieć pewność ze to wina cewki

błąd zdiagnozowany op-comem P0354-08 Cewka zapłonowa , obwód lilindra 4 - watrość poza zakresem a więć zaczeło sie tak,

po długiej trasie chwilowym postoju i ponownym odpaleniem silnika wyskoczył mi check engine, spadek mocy tryb awaryjny 1km do domu wiec sie jakoś dotoczyłem, na drógi dzień sakoswałem błą wyżej wymieniony i silnik chodził prawidłowo,

po krótkiej trasie i staniu na słońcu przy 30C ponowne uruchomienie silnika i błąd, op-com nie moze skasować błędu więc wyciągłem cewke ostudziłem ją i zamontowałem jeszcze raz! błąd udało sie skasować silnik odpala ładnie check engine sie nie świeci na razaie samochód stoi w gararzu, bo nie chce aby padło coś jeszcze..... z góry prosze o radę i odpowiedzi czy ktoś miał podobne problemy i jak je rozwiązał pozdro

Edited by sayanx

Uwalona cewka robi takie jaja.Raz dziala raz nie.Ja bym poprosil kogos z VC z tym silnikiem o chwilowa podmiane cewki.

dzięki bede próbował niedaleko mam szrot....

Witam po udanym skasowaniu błedu viki śmiga do dziś, upały jej szkodzą

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> a tak na serio nie miałem okazji jeszcze założyć innej cewki skoro samochód działa i mam pytanie czy lepiej dmuchac na zimno i wymienić cewkę zeby czasem nie uwalił sie sterownik silnika ??? pozdro i z góry dzieki za rady

Podmien sie z kims na cewki i pojezdzij z dzien. A jak bedziesz kupowal to tylko oryginal Valeo,Siemens zadnych zamiennikow

Wyslane z fona

Please login or register to see this quote.

W oryginale siedzi Sagem,

przynajmniej tak jest i mnie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Faktycznie u mnie tez byl Sagem, a teraz siedzi Valeo, a tamta lezy na zapas bo okazalo sie cos innego co ja mulilo

Wyslane z fona

Ja w VB miałem chyba Valeo i zmieniłem na chińskie "No NAME" i działa już ponad 4 lata.

ok dzieki za info powiem troche sie obawiam czy to faktycznie cewka bo teraz pali normalnie! moze to być też sterownik kompytera? na gorącym silniku dawał by takie jaja i pokazywał taki błąd?... sory za tak pytania.... ale kasa mnie nie swędzi..../

Edited by sayanx