Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
gosiaro13

bierze plyn chlodniczy na gazie

Polecane posty

witam.szukalem tematow ale nic konkretnego nieznalazlem.mam problem,gdyz moja viki bierze plyn tylko na gazie.srednio 1l na 100km.podkreslam ,ze tylko na gazie.zrobilem ok 3tys km na benzynie i nic nieubywalo.wczoraj na gazie zrobilem ponad 100km i byl pusty zbiorniczek.reduktor mam tomasetto at09,sterownik lecho ecosec nowy wczoraj zalozony w servisie.pytanie czy reduktor moze w jakims stopniu przezucac plyn do gazu i potem do wtryskiwaczy.bo widac wyraznie,ze przy 20stopniach na dworze idzie para z tlumika.zadnych wyciekow niewidac z reduktora.instalacja ma lekko ponad dwa lata.mam drugi taki sam reduktor,trzy letni ktory chodzil w innym aucie.ale niechce go demontowac jeszcze.wole zapytac fachowcow na forum.

nr. 1

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

to moje przypuszczenia byly trafne.dobra biore sie za wymiane reduktora.dzieki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_happy.png" alt="^_^" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/happy@2x.png 2x" width="20" height="20">

A nie taniej zregenerować? Zestaw naprawczy kosztuje ok 50zł . A na forum nawet gdzieś wrzuciłem filmik jak się regeneruje dokładnie ten model reduktora.

od fiata mam.a fiat umarl,i niemusze kupywac

widze,ze problem jest dalej.tylko teraz po przejechaniu 50km,plyn wywalil zbiorniczkiem,a po odkreceniu korka wywalilo jeszcze z litr.poprostu poziom sie podnosi.i temperatura podchodzi pod 100.a wczesniej bylo 90.tak jak by sie zapowietrzal.ale jak???? i wczoraj po zalaniu plynu,ogrzewanie na max i zagrzany az zalaczyl wentylator,a ogrzewania brak.dopiero po dodaniu gazu ok 2tys zaczelo grzac.na wolnych nie.o co tu chodzi???

Edytowano przez gosiaro13

Może reduktor gaz puszcza do układu, nie śmierdzi z zbiorniczka?

nie.niesmierdzi.reduktor jest 100% pewny.wyglada mi to na uszczelke glowicy,ale na benzynie tego nierobi.

po odpaleniu i odkreceniu korka w poziom sie podnosi i robi fontanne na 15cm do gory.i to wszystko w jakies 5 sekund

jak mnie ta vectra denerwuje.jedno zrobisz,drugie sie zj**ie.co dzien cos.teraz gaz wylacza,wspomagania niema(pekniety waz).nowy sterownik.gaz zalalem do pelna i gaz wylacza.co za g**no.ciagle cos

/emoticons/default_angry.png" alt=":angry2:">

/emoticons/default_angry.png" alt=":angry2:">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.