Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Maryan89

El. szyby, prawa działa tylko w temperaturze powyżej 30 stopni C

Recommended Posts

Witam. Jak w opisie, 2x elektryczne szyby, z czego od pasażera działa tylko powyżej 30 stopni C, bez zacięć, jakichkolwiek problemów. Od kierowcy działa bez zarzutu non stop. Rozkopałem panel sterowania sądząc, że kiedyś ktoś nie domknął szyberdachu i napadało, ale prawdopodobnie wina leży w samych drzwiach. Nie chcę siętego podejmować, póki nie otrzymam jakichś wskazówek, sugestii, bo średnio się na tym znam, a auto jset mi ciągle potrzebne. Jakieś pomysły? Pozdrawiam!

Sprawdź przewody w kostce od drzwi

Please login or register to see this quote.

Prowadzenie kabli złe w drzwiach, lub problem z elektroniką. W wysokich temperaturach kable się wydłużają i są luźne. Jak są za krótko prowadzone, przy spadku temperatury się skracają i napinają w kostkach. Ja tak miałem w drzwiach z zamkiem centralnym. Zimą prawie wypadała kostka w siłowniku zamka z powodu zbyt małego zapasu długości kabla miedzy mocowaniem do drzwi a kostką.

Witam, rozebrałem boczek i doszedłem do tego, choć jeszcze nie do końca. Podgrzałem suszarką coś w rodzaju cewki z silniczka. Po 5 minutach grzania, 5 minutach odczekania szyba działa jak nówka. Jednak jak ostygnie, znów przestaje działać. Obawiam się, że nie będzie innego wyjścia jak wymiana silniczka (lub tej srebrnej części podobnej do cewki). Nie napawa to optymizmem i to nie z powodu kosztów, tylko dojścia do śrub :/

Wymień silniczek.

A śrubki to nie problem. To tez składał człowiek.

śrubki jak śrubki, wszystko się da, ale rzeczywiście może wymagać trochę więcej pracy... ale siliczek nie ma dwóch zdań, musisz wymienić.