Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

viki2001

Problem ze zderzakiem ZENDER

Polecane posty

Na wstępie Witam Wszystkich i z góry przepraszam jezeli nie w tym temacie.

Mam vectre która ma zderzaki ZENDER,wszystko oryginał. Była mała kolizja ktorej skutkiem jest popekany zderzak przedni. I mam zagwostke bo po numerze vin wyposazenia to tam nie ma ze zderzak jest Zender (chyba ze po jakims kodzie uktytym) tylko ze wersja sport. Dostalem kosztorys z pzu na kwote 596 zl chce sie odwolac ale jak np dzwonilem do aso opla to powiedzieli ze zderzak do zwyklej wersji okolo 2 tys a do Zendera nie mogli podac bo niby ze niedostepny. Mam wlasnie problem bo skoro bedzie robiony nowy kosztorys to przeciez nie powinien byc robiony na podstawie ceny zwyklego zderzaka ale wlasnie Zendera. Co Panstwo myslicie na ten temat.Bede wdzieczny za jakies sugestie.

kurcze, identyczny problem miał tu ktoś z klubowiczy... kto to był... miał srebrną VB kombi zendera...

Poczytaj ten temat:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Z tego co sie orientuje zderzaki zendera nie są już dostępne w ASO zarówno w polsce jak i w centrali w niemczech.

Czytalem ten temat z podanego linku i rzeczywiscie moze byc problem. Według mnie to nie powinna ubezpieczalnia brac wogóle pod wycene innego zderzaka jak ten który jest w rzeczywistosci. Jestem ciekaw co powie w tym temacie niezalezny rzeczoznawca. Albo co by było gdybym sie zgodzil na zrobienie auta bezgotowkowo:) Jezeli ktos ma jakis pomysl lub sugestie albo wie o podobnym problemie to bede wdzieczny.

Juz kiedyś był przerabiany ten temat, kolega oddał do ASO i po sprawdzeniu VIN (oryginalny Zender) wyszło iż mają zamówić i założyć zderzak z wersji sport pakiet II pod tym kryła się wersja ze zderzakiem Zendera.

Niestety straszne były problemy ze znalezieniem ściągnięciem zderzaka ale bodajze po 2 miesiącach odebrał z ASO to co chciał

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mój znajomy też miał taki problem, wiem, że wstawił do ASO, odwoływał się do skutku i dostał funkiel nówkę zderzak Zendera, mimo, że zderzak był dokładany, nie było go seryjnie.

W przypadku znajomego to było pierwszym pytanie czy auto było przerabiane na Zendera czy fabrycznie, bo oczywiście nie chcieli załatwić Zendera bo dużo czekania i zalatwiania z DE

Witam ponownie.

Dziś odebrałem kosztorys od niezaleznego rzeczoznawcy i zderzak wyliczony na 1583 zl plus koszty blacharza i lakiernika to wyszlo calosc ponad 2 tys. Zobaczymy co na to pzu:) Oczywiście najlepiej nie liczyc na zbyt wiele bo mozna sie przeliczyc.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.