Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

vxz

vectra c 1,9 120 km czy 1,8 122km benzyna ?

Polecane posty

Zastanawiam sie nad vectra c 1,9 cdti 120km lub 1,8 122km benzyna . Jak wyglada sprawa disla ? tzn wtryski jak siadaja kupujecie uzywane i zakładacie czy nowki ? Oraz jak tam filtr czastek stałych wytrzymuje ? bo myslalem o samochodzie do miasta wiec ten disel ( filtr czastek ) pewnie po d**** dostanie...

Co polecacie disla 120km czy benzyne 122km pod gaz..? Interesuja mnie wtryski w dislu wymieniacie na uzywane czy kupujecie nowe ? Oraz czy filtr czastek stałych szybko pada ? auto do miasta ....

Edytowano przez vxz

Ja mam 1.9CDTi 88kW 120KM od 9 miesięcy. Nie miałem żadnych problemów z wtryskami, turbiną, DPFem etc. Kwestia ile jeździsz po mieście/trasie, bo jak masz 3km do pracy to kup benzynę i zapomnij o dieslu. Nie zdąży nawet wskazówka od temperatury ruszyć, a już dojedziesz. Dieselek lubi od czasu do czasu poczuć cegłę na gazie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pozdro i powodzenia w poszukiwaniach.

miasto ... jaka vectra c najlepsza 1,8 122km ? no i w weekend jak cos wycieczka. Z disla najmniej awaryjna chyba 1,9 120km ale wytrzyma w miescie ? czy filtr padnie.

Edytowano przez vxz

Diesel do miasta

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> Bardzo zly pomysl.Pomysl jeszcze nad kolem dwumasowym ktore tez raczej nie lubi jazdy miejskiej.No chyba ze automat to przynajmniej to masz z bani.

Co do filtra DPF to jezeli trafisz na egzemplarz z polskiego salonu to jest wielka szansa na to ze fabrycznie auto nie zoslalo w niego wyposazone.

Edytowano przez matoslaw

Jak byś chciał zadbane kombi z silnikiem 120 KM to mam swoje do oddania,filtr już od 2 lat wywalony,egr wyłączony,dwumas był wymieniany przy przebiegu 180 tys.Mam zrobiony program na 150 KM i aktywny przycisk sport,co chyba w innej 120 jest niespotykane

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tu jest wystawiona moja perełka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Z wyposażenia full opcja i chyba drugiej takiej nie ma

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ale to real a nie to co piszą handlarze w ogłoszeniach.Dodam tylko,że ostatnie 2 lata użytkuję w trybie miejskim i nie mam żadnych problemów z tym autem,jak byś chciał coś więcej wiedzieć to dzwoń,nr tel.podany w ogłoszeniu.

Filtr to najmniejszy problem, podczas wycieczki zrobisz mu OS i będzie ok.

Miasto miastu nie równe. Ile kilometrów zrobisz w rok? Wtryski się regeneruje. DPF można wyciąć i wyprogramować. Koło dwumasowe lekko mieć nie będzie. Diesel w mieście taki oszczędny już nie jest. Sumując lepszy będzie gaz.

Jaka kasa?

Jakie przebiegi w roku?

Dieseli jest dużo na rynków, albo z dużym nalotami albo perły z zachodu odłmodzone o 150-200 tyś km. Jak trafisz na ruinę to serwis diesle cię pogrąży.

DPF do miasta to same problemy.

Mam benzyniaka 1.8 122KM bardzo fajnie sobie radzi, ostatnio przerobiłem go na gaz w celu oszczędniejszej jazdy osobiście to śmigam w trybie mieszanym ale jak głównie po mieście będziesz jeździć to bierz benzyniaka.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.