Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

illu

Wymiana sprężarki klimy - DTi

Polecane posty

Czy ktoś sam wymieniał sprężarkę klimatyzacji w VB 2.0 DTi ??

Myslę czy sam jej nie wymienić, ale od spodu mało miejsca z góry pompa i inne rzeczy więc zastanawiam się jak ją wyciągnąć ?? Demontować zdeżak i chłodnice ?? ostatnio jak mi ją mechanicy wymieniali to raczej tego nie robili, więc pewnie jest jakiś inny myk. Jeśli ktoś to robił proszę o informację. Szukałem podobnym tematów ale nie znalazłem dotyczących silnika 2.0 Dti a tam trochę ciaśniej jest.

Dzieki za wszelkie informację.

ja wymienialem tylko ze w benzynie, i sprezarke ladnie i bez problemu wyciagnalem gora, bo dolem ni cholery nie chciala wyjsc.lecz po drodze trzeba rozebrac kilka zeczy, a to juz bedziesz widzial/wiedzial jakie jak zajzysz pod maske.

Wszystko fajnie tylko w DTi jest dużo ciaśniej, dzięki za info czekam na kogoś kto to robił w właśnie w nim.

Osobiście tego nie robiłem i nie widziałem - ale w zeszłym roku miałem wyciągana sprężarkę i z tego co patrzyłem to demontowali od dołu i tak też wydaje mi się to sensowne.

Muszę popatrzeć dokładnie, jak ostatnio tam zaglądałem to jakoś mało miejsca było i jeszcze sanki zasłaniały sprężarkę więc ewentualnie jakoś w bok i wtedy w dół. W sobotę się temu przyglądne

Ok, sprężarka wymieniona. Jakiegoś większego problemu z tym nie było. Sprężarka trzyma się na trzech śrubach. Kanał miałem, prawe koło zdjęte, zdjęcie paska, odkręcenie sprężarki, delikatnie wyciągnąłem ja w prawo i w dół i odkręciłem przewody. Nowe podkładki, przykręcenie wszystkiego, nabycie klimy i jest wszystko ok.

Edytowano przez illu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.