Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

damianski

KLIMA - lewa strona wariuje.

Polecane posty

Witam wszystkich. Przeszukałem to forum dotyczące problemów z klimą w Vectra C i nie znalazłem wpisów zwiaznych z moim problemem, dlatego zdecydowałem się napisać nowy temat. Tak się usprawiedliwiam od razu w pierwszym zdaniu, bo zawsze znajdzie się kilka neurotycznych osób, które mi napiszą, żebym poszukał w istniejących tematach, że przeciez ktoś już o tym pisał 47 lat temu i dlaczego ja wpisuję nowy temat? Jesli ktos jest nerwowy, to nie ma obowiązku czytania mojego tematu i odpisywania. Znalezłem tematy, w których opisywano, że problem z klima polega na tym, iż ciepłe powietrze leci z prawego nawiemu, a zimne z lewego. U mnie jest nieco inaczej. Po włączenoiu nadmuchu i ustawienu temperatury na "Lo", z prawej i lewej strony leci zimne powietrze, więc niby wszystko OK, ale jeśli lewą stronę ustawię nawet na 16 stopni, to zaczyna z tej lewej strony lecieć ciepłe powietrze, a z prawej leci chłodne. i tak dalej, czyli, jesli ustawię na 18, 19, 20 stopni, to z lelwgo nawiewu leci ciepłe a z prawego, zgodne z ustawieniem. mam wrażenie, że sytuacja dochodzi do normy po jakichś 15-20 minutach jazdy. Czy ktoś zna przyczynę takiego stanu rzeczy i ma ochotę mi pomóc? Jest to wkurzające, bo podczas upałów, pasażer z prawej może sobie ustawić np na 22 stopnie i jest to temperatura, powiedzmy, że optymalna, a kierowca musi mieć ustawione na "Lo", bo nawet przy 16 stopniach z nadmuchu leci ciepłe powietrze. tylko, że cały czas przy ustawieniu na najniższą temperaturę, też nie powinno się jeżdzić, choćby ze względów zdrowotnych. Jesli ktoś ma wiedzę na ten temat, czas i ochotę pomóc, to z góry dziekuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam.

no to będę pierwszym nerwowym,

problem opisany w paru podobnych tematach.

interfejs w dłoń, identyfikacja padniętego czujnika temp, wymiana i naprawione.

Ponoć w kanałach wentylacyjnych są czujniki (nie sprawdzałem ale wyczytałem gdzieś na forum), miałem takie objawy i wtedy szukałem i znalazłem na forum taką informację. Miałem takie same objawy ale u mnie błędnie pokazywało temperaturę zewnętrzną i zacząłem od wymiany czujnika temperatury zewnętrznej, znajduje się on w środkowej kratce zderzaka, tyle że ja mam przedlifta ale chyba w polifcie jest tak samo, po wymianie owego czujnika jest ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.