Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Labobas

Zapytanie lajkonika:)Boost sensor i...

Polecane posty

Kurcze dzisiaj zgłupiałem.Trche tu siedze i czytam i myslalem,ze cos juz wiem na temat klekota,ktorego mam pod maska , a tu zonk.Panowie to moj pierwszy diesel i....myslalem,ze boost sensor to ten na grodzi z dwiema koncowkami,a tu sie okazuje,że w kolektorze siedzi:).Pewnie Was rozbawilem,siebie z reszta tez:).Przejdzmy do rzeczy.POwiedzcie mi czym one sie róznia (w kwestii działania od siebie,na co wplywaja).Jezeli gdzies jest na forum to dajcie linka to poczytam.Moze znowu sie czegos ciekaweg o dowiem:)

Jesli dobrze rozumiem na grodzi znajduje sie sensor roznicy cisnien DPF (okresla jak mocno jest on zanieczyszczony porównując ciśnienie spalin przed DPF i po)
a boost sensor to czujnik ciśnienia doladowania turbiny (czyli mierzy jakie ciśnienie zostalo wytworzone w ukladzie dolotowym)

no tak,ale na pasie przednim,nad chlodnicami jest jeden i jak mi rurka spadla albo jak ludziom z forum wezyk sie przetarl to turbo nie chodzilo i dymil na czarno.

Drugi natomiast,ktorego dopiero dzisiaj odkrylem jest w kolektorze ssacym od grodzi.

aaa inaczej zrozumialem pojecie grodzi

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> chodzilo mi o strone szyby

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Chyba i ja zamieszalem;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.