Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

EasyRider666

Ciekawy problem

Polecane posty

Mam niecodzienny problem z moją Viki, nawet mój mechanik nie daje sobie z tym rady.

Parę dni temu, był upalny dzień i moja Viki nie chciała odpalić, raz zakręciła, obroty spadły wraz z innymi wskaźnikami do zera a na

komputerze wyświetliło się F. Po kilku próbach musiałem wezwać kolegę do odholowania auta

bo nawet nie kręcił. Wieczorem Vectra mi odpaliła więc wjechałem do garażu z postanowieniem że pojadę następnego dnia

po pracy prosto do mechanika (mam 1,5 km do pracy). Auto normalnie działało po czym zdechło w drodze do mechanika

po przejechaniu kilometra, jechałem i obroty spadły do zera i nie dało się odpalić. Brat podholował mnie do mechanika

a ten stwierdził następnego dnia że auto normalnie odpala. Od kilku dni trzyma moje auto a ja nie wiem co to jest.

Pomóżcie

Nie wiem czy to pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi.

Rozepnij kostkę koło sterownika abs i spryskaj jakimś środkiem typu kontakt mają takie w sklepach z elektroniką

a dlaczego nie odczytasz błędów , przecież to podstawa a nie zgadywać , tak możesz pół auta wymienić , nic dziwnego że mechanik nie dał rady skoro nie mógł odczytać błędów pewnie nie miał czym

Mechanior ma tego Opcoma ale chyba sam też muszę sobie sprawić bo od kiedy kupiłem Vectrę co rusz ląduje na lawecie lub holu.

Masz jakiś namiar na zakup tego sprzętu?

jest odpowiedni temat na forum i kup "forumowego"

wygląda to na błąd elektryki - może aku padł.... ale bez odczytu błędów to nic się nie uda...

swoją drogą temat nazwa tematu pasuje do wszystkich działów

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Wszak wszędzie omawiane są w większości problemy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sterownik silnika

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

jakie błędy ?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.