Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam od paru miesięcy poszukuje Opla Vectry C w benzynie najlepiej już zagazowanej. Mógł bym prosić kogoś o wypowiedzenie się na temat tego ogłoszenia.

Please login or register to see this link.

Dzwoniłem już do sprzedającego i podczas rozmowy wyczułem zdenerwowanie na temat historii auta. I teraz mam prośbę aby ocenić te auto wizualnie po fotkach(wiem że zdjęcia nie oddają 100% orginału). Przed wczoraj byłem oglądać to autko

pomimo widocznego źle spasowanego przodu myślałem ze się dogadam co do ceny i to naprawię ale sprzedający nie chciał spuśćic nawet 100zł. Kiedy pokazałem mu miernik lakieru to powiedział ze mam uszkodzony

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Także proszę o ocenę tego auta z Huty Dłutowskiej.

Pozdrawiam.

Pierwsza, ma od 5 lat - od kiedy gaz? Przy jakim stanie licznika założył ?

Druga ma przednie lampy zamienniki.

wydaje mi sie ze obydwie mają lampy jak z gts'a a w sedanach chyba takich nie było. ale niech ktos sie jeszcze wypowie na ten temat:)

Gaz założony w 2010 roku przy przebiegu no własnie sprzedający nie pamięta a nie chce mu się szukać faktury bo nie wie czy był w ogóle przebieg wpisywany. Trochę dziwne podejście sprzedającego. No własnie te lampy też mnie zastanawiają. Może był bity a może względy wizualne. A co do tego przebiegu 150k km trochę mi się wydaje mało. Rozkodowany VIN:

pierwsza ma lampy od GTSa
a druga Angel Eyes.