Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

stor_my

cd30 nie wyświetla informacji na ekranie

Polecane posty

Niedawno zakupiłem VC 2005. W aucie radio CD30, oryginał - nie wymieniane. Problem leży w tym, że na wyświetlaczu po uruchomieniu radia nie wyświetlają się żadne treści. Tylko puste dwie zakładki - foto poniżej:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Podstawowe funkcje radia typu włącz/wyłącz, głos, przyciski numeryczne zaprogramowanych stacji, AM/FM, CD, itp. działają i wywołują akcję. W przypadku BC i Settings - działają, ale niestety poruszanie się w tych menu nie jest możliwe. Przyciski "krzyżyka" lewa-prawa-góra-dół sterują tylko funkcją częstotliwości... Z kolei przy wyłączonym radiu temperatura, czas, dane z klimy i nawiewu - wyświetlają się poprawnie.

Czy ktoś już miał kiedyś podobny problem? Ewentualnie gdzie mogę szukać przyczyny?

Sprawa jest bardzo prosta.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Przy CD 30 wyświetlacz nie ma zakładek - tylko jest jakby rozdzielony linią. Zakładki są we wszystkich pozostałych radiach, np. w CDC 40 OPERA.

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<">

Podejrzewam, że już ktoś tu majstrował OP-COMem czy coś wymieniał. Trzeba podłączyć TECHa-2 i sprawdzić ustawienia. Będziesz na zlocie? Mam TECHa-2, mogę ci sprawdzić.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

No też właśnie podejrzewałem, że jest coś mocno nie tak. Co prawda mam car pass i instrukcję do tego właśnie radia, które jest w aucie, ale nie wykluczone, że poprzedni właściciel w międzyczasie wstawił sobie coś innego, a potem wrócił do oryginału.

Dzięki za info i zadeklarowaną pomoc ale na Zlot się niestety nie wybieram. W Twoje strony za daleko :-/

A jest ktoś może z południowej części Lubuskiego, kto by pomógł w diagnozie i ewentualnie rozwiązaniu problemu?

Edytowano przez stor_my

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.