Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

stor_my

cd30 nie wyświetla informacji na ekranie

Recommended Posts

Niedawno zakupiłem VC 2005. W aucie radio CD30, oryginał - nie wymieniane. Problem leży w tym, że na wyświetlaczu po uruchomieniu radia nie wyświetlają się żadne treści. Tylko puste dwie zakładki - foto poniżej:

Please login or register to see this image.

Podstawowe funkcje radia typu włącz/wyłącz, głos, przyciski numeryczne zaprogramowanych stacji, AM/FM, CD, itp. działają i wywołują akcję. W przypadku BC i Settings - działają, ale niestety poruszanie się w tych menu nie jest możliwe. Przyciski "krzyżyka" lewa-prawa-góra-dół sterują tylko funkcją częstotliwości... Z kolei przy wyłączonym radiu temperatura, czas, dane z klimy i nawiewu - wyświetlają się poprawnie.

Czy ktoś już miał kiedyś podobny problem? Ewentualnie gdzie mogę szukać przyczyny?

Sprawa jest bardzo prosta.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Przy CD 30 wyświetlacz nie ma zakładek - tylko jest jakby rozdzielony linią. Zakładki są we wszystkich pozostałych radiach, np. w CDC 40 OPERA.

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<">

Podejrzewam, że już ktoś tu majstrował OP-COMem czy coś wymieniał. Trzeba podłączyć TECHa-2 i sprawdzić ustawienia. Będziesz na zlocie? Mam TECHa-2, mogę ci sprawdzić.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

No też właśnie podejrzewałem, że jest coś mocno nie tak. Co prawda mam car pass i instrukcję do tego właśnie radia, które jest w aucie, ale nie wykluczone, że poprzedni właściciel w międzyczasie wstawił sobie coś innego, a potem wrócił do oryginału.

Dzięki za info i zadeklarowaną pomoc ale na Zlot się niestety nie wybieram. W Twoje strony za daleko :-/

A jest ktoś może z południowej części Lubuskiego, kto by pomógł w diagnozie i ewentualnie rozwiązaniu problemu?

Edited by stor_my