Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Bizzare

Pytanie odnośnie wymiany radia.

Polecane posty

Witam Państwa mam pytanie posiadam Vectre C Kombi rocznik 2004 1,9 CDTi Z19DTH, a w niej radio NCDC 2013 i już mnie szlag trafił z tym ustrojstwem więc męska decyzja WYMIENIAM lecz nasunęło się kilka pytań, a mianowicie:

1. Czy jest możliwość wymiany samego radia obojętnie jakiego byle nie NCDC na takie, które zadziała z tym wyświetlaczem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

?

2. Czy jak bym kupił CD70+Ramka+Wyświetlacz+Antena GPS+RGB to będzie hulać, kierownicę mam 4 ramienną z przyciskami ?

3. Jak bym kupił radio CD40 Opera MP3 lub bez MP3 to co bym potrzebował wymienić ?

Proszę nie bijcie mnie przewałkowałem trochę forum i już mam taki mętlik w głowie, że sam nie wiem co jest mi potrzebne aby pozbyć się NCDC 2013 i włożyć coś normalnego.

Po pierwsze jest nie jeden temat gdzie wyczerpująco jest opisany Twoj problem a tak na szybkiego z tym CID nic nie zagra oprucz NCDC

wywal wsio załaduj bursztyn nie logowany plus manetkę do obsługi bursztynu i nieoryginalne radio zamontuj sobie

Dobra zamknijcie ten temat bo najlepiej to wyrzucić wszystko z auta i nie mieć nic.

obraził się za prawdę ???

wsadź GIDa manetkę JVC

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

i nie doś że blutu/mpc3/4/dvd/dvx /nawi co tylko ci sie zamarzy a nie jakieś siano przedwojenne ncdc albo cd

Panowie nie obraziłem się ale wkurzyłem. Proszę o pomoc ja nie potrzebuję blutu/mp4/dvd/divx i cuda nie dziwy chce tylko sprawne działające radio bo mam okazję kupić CD70+Ramka+Wyświetlacz+Antena GPS i dlatego się do was jako znawców zgłosiłem z prośbą o pomoc.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

do tego kup cim/rolki na kierę /panel klimatronika = ktoś się pozbywa szmelcu na żecz stacji i ty chcesz to montować

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> (zaraz okaże się że i laser w nim do wymiany jak i nie zapomnij brak Polskiego jest też tak jak masz i aktualnie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

jak masz przedlifta to nie opyla ci sie moim zdaniem lepiej kasę przeznaczyć w funkcjonalnośc radia jak tylko wygląd oryginału

No ale to twoja decyzja może lubisz zabytki

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez xpirat

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.