Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam. Mam problem z moją vb 2.0 DTL. Od dłuższego czasu było słychać dziwny dzwięk od strony skrzyni biegów a po naciśnieciu sprzęgła to ustawało więc nie przejmowałem się tym (brak problemów ze zmianą biegów itp.).Po dłuższym postoju samochodu (uszkodzony sterownik) udało mi się go uruchomić i bez problemu zrobiłem około 20km, po ponownym uruchomieniu przejechałem około 10m i przy zmianie biegu na 2 poprostu samochód zachował się tak jak bym wogóle nie puscił sprzęgła i tak jest na każdym biegu można wrzucać wszystkie biegi bez wciskania sprzęgła a samochód nie drgnie ani nie zazgrzyta, jedynie przy kilkukrotnym naciśnięciu sprzęgła słychać jak by chciał się jakiś tryb załączyć z drugim. Sprzęgło odpowietrzałem 2 razy ale nie ma żadnego efektu, brak jakichkolwiek widocznych wycieków, pedał sprzęgła jest twardy jak wcześniej przed awarią.

Co może być przyczyną tej awarii? Jest możliwe,że tarcza się skleiła z dociskiem?

Masz skrzynie f18 chyba...

nie chyba tylko na pewno

pod samochód i patrzeć

Witam. Patrzyłem pod samochodem jest wszystko ok, zero wycieków (oprócz tych powstałych po dopowietrzaniu pompy i wtrysków) sprzęgło na pedale działa normalnie a nawet lepiej po odpowietrzeniu. biegi wchodzą tak jak by sprzęgło było cały czas wciśnięte...

Jest opcja na to żeby sprzęgło się skleiło z dociskiem? czy wysprzęglik po odmówieniu współpracy może się tak zachowywać?

Jest możliwość sprawdzenia tego bez wyciągania skrzyni???

Proszę o porady bo nie chcę się pier**** z wyciąganiem skrzyni jak będzie inna możliwość rozwiąania prolemu...

popatrz czy wybierak na skrzyni włącza biegi

a pod spodem jak zachowują się półosie jak puszczasz sprzęgło na biegu

Skrzynia już wyjęta z samochodu, było trochę zabawy ale dałem radę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Okazało się, że wysprzęglik jest ok ale tarcza jest do wyrzucenia, poprostu ją obróciło...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.