Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
kaskunek

Czujnik obrotu wału ??

Polecane posty

Jestem zielony także nie śmiać się :-)

Czujnik obrotu wału to to samo co czujnik położenia wału ????

Jak sprawdzić czy owy czujnik jest dobry - dlaczego pytam bo w omege komputer pokazywał że walnięty jest czujnik a raz pokazywał brak sygnału a okazało się że przy listwie wtryskowej był luźny na wtyku.

Mierzył ktoś jakie ma parametry dobry czujnik ??? albo inaczej jak sprawdzić taki czujnik ???

Bo jeżeli czujnik był by uszkodzony to by zaraz po odpaleniu wywalał błąd albo na przykład po 15 minutach pracy na postoju dobrze myślę ????

Napisano (edytowany)

Ogolnie to sie na niego mówi czujnik położenia walu.

Jak sprawdzic, jest na filmiku ponizej:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

W mojej 97' 2.0 vectrze b dti wywalało błąd dopiero po nagrzaniu się do 90 stopni. Obrotomierz przestawał działać, i załączał się jakby tryb awaryjny, silnik chodził nierównomiernie,a po zgaszeniu go, nie dało sie go odrazu odpalic, mozna bylo krecic do woli, trzeba bylo poczekac az ostygnie. Czasem po odpaleniu się pokazywała kontrolka tez na chwilkę, dosłownie 5 sec. Ale było wtedy też turbo sp*****zielone, wiec możliwe że to nie od czujnika

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez maxxx123

No właśnie ja się tak zapytalem gdyż walcze drugi dzień z turbo i dzisiaj rano zszedlem odpaliłem zrobiłem 2 km turbo działało podjechałem na stacje wsteczny cofnąć chciałem czek się zapalił i d*** turbina nie działa zgasiłem odpaliłem bez problemu a już się troszkę silnik nagrzał ale juz turbina zbytnio nie chciała zaskoczyć.

Ehh, tak to mozna jedynie z fusów wróżyć

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sprawdz najpierw samo turbo

czy wirnik sie obraca bez problemu i załącznik turba od gruszki chodzi bez oporów, zaznaczony strzalkami, tak powinien sie wychylac na ok 1 cm.

733166231_wsrqahq.jpg

Jesli tak to sprawdz polaczenia, czy nie ucieka gdzies podciśnienie, najlepiej tez błąd odczytaj, później możesz sprawdzić elektrozawór i pompę próżniowa i może na coś trafisz

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kolego uważaj bo zaraz zablokują tobie posty które dodajesz sprawdź jakie błędy masz konkretnie a nie dodajesz nowe tematy podlaczenie i sprawdzenie to kilka dyszek a ty szukasz po kolei co może być nie tak może to być duperela a może być konkretna robota za kilka stów wiec pierwsze co to komputer!!! powodzenia

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.