Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
mateusz1155

VC zamki drzwi

Recommended Posts

Witam

Zmieniam zamki na ryglowane i mam pytanie.

Wie może ktoś jaka jest różnica między zamkiem 7 pinowym a 5 pinowym?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Please login or register to see this quote.

7 bodajże z ryglem 5 bez

Chyba nie bo mam zamek 5 pinowy i ma ryglowanie

7 pinowy to kierowcy z ryglem

5 pinowy to pasażera z ryglem

Pytam bo przerabiam sobie anglika polift i miałem zamki z ryglowaniem drzwi i zamek prawy i lewy miały po 5 pinów, zamontowałem 7 pinowy kierowcy i 5 pinowy pasażera z Europy , drzwi się ryglują ale tył się nie otwiera to znaczy rygiel się podnosi ale drzwi się nie otwierają i wlew paliwa, dopiero po wypięciu przekaźnika z rec 12 od blokowania drzwi i klapki wlewu paliwa otwierają się i zamykają normalnie ale ryglowanie nie działa.

Europejczyk ma brak tego przekaznika i jak spioleś wsio to trzeba skonfigurować że masz wersję europejską

Tak właśnie myślałem ze trzeba skonfigurować jutro się za to wezmę i dam znać, ale dzięki wielkie za pomoc

I piszę znowu bo mam problem z zamkami zamontowałem wiązki drzwi europejskie (pod alarm składane lusterka ) zamki w drzwiach europejskie zamek kierowcy 7 pinowy pasażera 5 pinowy. Po złożeniu wszystkiego zamontowaniu modułów JN i JP i podpięciu akumulatora wszystko ładnie działa tzn lusterka się składają i rozkładają z pilota domykanie i otwieranie szyb chodzi również z pilota, po uzbrojeniu alarmu i ręcznej probie otwarcia rygli załancza się alarm, ale jest problem z dodatkowym ryglowaniem drzwi po podpięciu akumulatora i 2 krotnym przycisnieciu przycisku zamykania auta auto się rygluje i nie da się go otworzyć z rygla, ale gdy włożę kluczyk do stacyjki (na zapłon) i wyjmę i chce zamknąć drzwi samochód się normalnie zamyka i otwiera ale nie ma dodatkowego ryglowania (po odpieciu akumulatora ryglowanie znowu działa aż do włożenia kluczyka do stacyjki) ponadto po włożeniu kluczyka do zamka drzwi kieroowcy i przekręceniu kluczyka zamykają się tylko drzwi kierowcy a pozostałe nie i nie działa zamykanie szyb (również po przytrzymaniu kluczyka w wkładce drzwi kierowcy)

Edited by mateusz1155