Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
chemikx3

taśma uszczelniająca

Recommended Posts

Witam.

Mam niewielki przedmuch na spawie łączącym plecionkę z dwururką a właściwie jej końcową częścią. Mechanior spawał nawą plecionkę na aucie i zostawił na górze niedospawany kawałek. Wydech mi trochę buczy i lekko "pierdzi". Jak będę na urlopie w PL to zrobię to porządnie ale puki co chcę to trochę uszczelnić i pomyślałem o taśmie samoprzylepnej, oczywiście specjalnej do tego celu.

Pytanie: czy ktoś stosował taki wynalazek, jak to się robi i czy wystarcza na dłużej?

Wiem że to trochę "drutowanie" ale nie mam czasu ani możliwości żeby to pospawać.

Edited by chemikx3

Zobacz na allegro łączniki do tłumików. One mają pewien zakres średnic. Możesz coś takiego nasunąć, skręcić i uszczelnić pastą do tłumików. Skręca się to na dwie śruby, zaciskając całość na rurze.

U mnie nie zda to egzaminu bo złącze elastyczne zaraz za spawem jest troczę grubsze poza tym mam tam spaw więc musiałbym to ciąć żeby nasunąć zo złącze o którym piszesz.

Może to mega druciarstwo ale spróbuj silikonem wysokotemperaturowym. Ja u siebie próbowałem i trzymał. Podejrzewam że wytrzyma więcej jak te bandaże do wydechów. Trzeba tylko odczekać żeby zasechł przed odpaleniem

jakie taśmy, jakie silikony .... są pasty do tłumików i naprawdę dają radę.... do wyboru:

Please login or register to see this link.

za granicą też to dostaniesz

myślę że nawet nie będzie trzeba spawać

dziwię się że ten co spawał nie zrobił tego od razu

Please login or register to see this quote.

Tylko ja muszę uszczelnić spaw a tam rura nie wchodzi w rurę tylko łączone są profilami i nie wiem czy pasta się nie wykruszy od drgań

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> .

to daj pastę + taśmę

ale ja już robiłem parę razy pastą i daje radę (oczywiście nie sprawdzałem czy po 20 tys, działa)

gwarancji nikt nie da ale to chyba najlepsze rozwiązanie