Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Val

CDC 40 OPERA - radio premium

Polecane posty

Dokładnie, fabrycznie jest cd70 navi a ostatnio miałem możliwość testowania Opery i naprawdę banan był z jakości dźwięku jaki daje Opera, ale te zniekształcenia ją przekreślają, często korzystam z UWA i dlatego jest to dla mnie zastanawiające, czy to problem, który ktoś już może miał z przesiadki na Opery, czy to wina radia, czy inny powód:/

Wydaje mi się, że konfiguracja była zrobiona dobrze, nie robiłem jej osobiście, ale podczas ponownego powrotu do cd70 zniekształcenia zniknęły, więc powinno być ok:/

Zauważyłem, że na pierwszej zakładce pojawiał się komunikat "external in" tylko nie pamiętam, czy to było cały czas podczas rozmowy czy tylko podczas kończenia połączenia, nie wiem, czy to jakoś naprowadza na źródło problemu.

Edytowano przez Dominos

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wszystko rozgrywa się o to z jakiego roku masz Operę jak z 2004 to wlasnie to będzie tak skutkowało. Ja mam z 2005 z przejściówki i wsio bangla :ok:

Konfiguracja nie ma tu nic do tego

Miałe Opere od UCasha i niestety UWA świrowała później kupił z pały z Allegro i jest ok :)

Na CD70 też to masz ;)

Sprawa się wyjaśniła. Pierwsze radio było z 2004 roku i niestety był pogłos przez cały czas od nawiązywania do zakończenia połączenia, później zostało zamontowane radio z przejściówki i zagłuszenia nadal się pojawiały, ale okazało się, że ogólnie radio było już padnięte, ale podczas kolejnej próby z 3 radiem wszystko ustało, brak zagłuszeń :) 

No i fajnie :ok:

No i fajnie :ok:

Nie mogę nigdzie znaleźć rodzaju lasera w CDC40 Opera mp3. Czy wiecie może jaki tam jest potrzebny typ ?

Nie mogę nigdzie znaleźć rodzaju lasera w CDC40 Opera mp3. Czy wiecie może jaki tam jest potrzebny typ ?

Przejrzałem cały temat i internety i nie mogę znaleźć jak wygląda tył tej opery (tej najlepszej) - ponieważ z naklejki wywnioskowałem, że są dwa wyjścia RCA na suba. I tutaj moje pytanie do speców (czyt. JarekS) czy jest możliwość wyprowadzenia z tego radia jeszcze jednej pary RCA? 

Z ciekawości postawiłbym system na takim radyjku, w oparciu o jakiś pre-amp i moją 4kanałówkę w 3 drogach.

Przejrzałem cały temat i internety i nie mogę znaleźć jak wygląda tył tej opery (tej najlepszej) - ponieważ z naklejki wywnioskowałem, że są dwa wyjścia RCA na suba. I tutaj moje pytanie do speców (czyt. JarekS) czy jest możliwość wyprowadzenia z tego radia jeszcze jednej pary RCA? 

Z ciekawości postawiłbym system na takim radyjku, w oparciu o jakiś pre-amp i moją 4kanałówkę w 3 drogach.

Tył wygląda standardowo - tak samo jak w każdym innym radiu. Jeśli chcesz to mogę ci zrobić zdjęcie tyłu Opery Blaupunkta (bo tylko takie mam). 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www.yaplakal.com/html/emoticons/lupa.gif&key=e6fcd40644592fefce12d031356c4f8e9a3a0922883212600e1ff324d7a91ba8" />

Chyba że ci chodzi o coś takiego:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Witam, obecnie w mojej VC z 2008 roku mam radio JVC i zamontowany już bas w bagażniku wraz z monoblokiem Herz'a. Kupiłem CDC40 Opera Delphi Grundig aby było oryginalnie z bluetooth i jeszcze z auxem tak jak w fabrycznym CD70 Navi.

Moje pytanie jest następujące: czy po wylogowaniu CD70 jak podłączę Operę to CID będzie ją widział, czy tel przez bluetooth będzie działał? Operę kupiłem razem z GID'em.

Opera jest taka jak na zdjęciu poniżej:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Witam, ponownie. Czy możecie kogoś polecić w okolicach Olsztyna kto naprawi zaciętą zmieniarkę w Operze Delphi Grundig?

Pozdrawiam

Jeśli zmieniarka nie działa - szukaj nową Operę. <_<

Noo dobrze.  Czy mógłbyś mi podpowiedzieć, które radio będzie grało tak jak opera, będzie miało aux, wyjście na sub i działało z bluetooth, który jest w aucie? 

Moje :P

Żadne. Albo lepszy dźwięk i wyjście na subwoofer (CDC 40 OPERA), albo AUX (CD 70 NAVI). Z modułem UWA działają wszystkie poliftowe radia. <_<

Opera odpalona. Sparowana z CID, telefon po blucie działa. Został mi do aktywowania sub i naprawa zmieniarki (podobno prosta robota za 50 zł).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.