Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

misiek09990

Światła przeciwgmielne tylnie nie świecą?

Polecane posty

Witam wszystkich jestem tutaj nowy na forum. Kupiłem sobie Vectre B 2.0 16v w gazie i dzisiaj zobaczyłem że tyne lampy od światła przeciwgmielnego nie świecą. Dodam bo to ważne. mam hak i chyba to jest orginalny niemiecki ( Niemiecki napewno ale czy orginalny to nie wiem) Mam przejściówkę na polską. Odłączyłem tą przejściówke polską i działa światło lewe przeciwgmielne.I jak ja mam to teraz zobić żeby działało jak włoże polską przejściówkę żeby było na przyczepce i na samochodzie światło? Dodam jeszcze że jak wyciągłem ten wkład od lapy żeby zobaczyć żarówki czy są dobre to tam gdzie przychodzi żarówka do przeciwmgielne to tak jakby brakowało tego jednego bolczyka tam gdzie się wkłada tą żarówkę bo jest tylko jeden a żarówka jest dwówarstwowa czy tam jak się to na zywa jak daje dwa światła. Może dlatego nie działa bo ktoś jeden bolczyk ucioł żeby jednocześnie z przyczepką nie świeciło. CHiałem dzisiaj do żaróweczki przylitować kabelek i złączyć tam gdzie tej drógiej blaszki brakuje ale się bałem proszę o pomoc bo chce jeszcze inny teamat poruszyć ale jak już znajdę na ten temat odpowiedź. Pozdrawiam

Widać że nie tylko nowy na forum , a nie widziałeś w innych samochodach że świeci tylko jedna lampa i tak ma być

Świeci tylko lewa. W anglikach tylko prawa. Więc można pokombinować i albo wymienić wkład lampy na taki z anglika albo polutowac i doprowadzić napięcie z drugiej lampy (ja tak zrobiłem) i mamy dwa przeciwmgielne.

Przeczytajcie sobie jeszcze raz o co kolega pyta. Wg Mnie rozchodzi Mu sie oto, ze jak ma przejściówkę włożona to nie swieci swiatło przeciwmgielne, a jak wyciagnie to świeci

Dokładnie o to mi chodzi Robson88. Poprostu jak to zrobić że żeby świeciło przeciwgmielne z tą przejściówką do przyczepki że jak podłącze przyczepkę to będą przeciwgmielne na przyczepce i w aucie

Na pewno jest gdzieś temat na forum. Poszukaj dobrze.

czytałem ale nie zwróciłem uwai żeby ktoś napisał jak to zrobić żeby działało w aucie i przyczepce. Pewnie jakieś kabelki może trzeba połaczyć ale jakie

a próbowałeś na innej przejściówce ? czasami warto zacząć od najprostszych rzeczy

nie mam innej przejściówki a pewnie szkoda pieniędzy żeby kupywać. Jak to zrobić panowie

najprościej to olej to, ile razy to włączasz

A nie jest przypadkiem tak ze jak jest podlaczona przyczepka(przejsciowka)to na aucie sie nie pali przeciwmgielne?(gdybys jechal z przyczepa campingowa np to by wkurzalo w lusterku wstecznym)pewnosci niemam ze tak jest

Ja mam założoną przejściówkę i się zapala. Może w VB jest inaczej.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

no dla mnie to jest logiczne.

tom 2804 może i masz rację że tak jest zrobione. Ale ogólnie powinno być zrobione że jest na aucie przeciwgmielne i jednocześnie na przyczepce

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.