Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

misiek09990

Światła przeciwgmielne tylnie nie świecą?

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem tutaj nowy na forum. Kupiłem sobie Vectre B 2.0 16v w gazie i dzisiaj zobaczyłem że tyne lampy od światła przeciwgmielnego nie świecą. Dodam bo to ważne. mam hak i chyba to jest orginalny niemiecki ( Niemiecki napewno ale czy orginalny to nie wiem) Mam przejściówkę na polską. Odłączyłem tą przejściówke polską i działa światło lewe przeciwgmielne.I jak ja mam to teraz zobić żeby działało jak włoże polską przejściówkę żeby było na przyczepce i na samochodzie światło? Dodam jeszcze że jak wyciągłem ten wkład od lapy żeby zobaczyć żarówki czy są dobre to tam gdzie przychodzi żarówka do przeciwmgielne to tak jakby brakowało tego jednego bolczyka tam gdzie się wkłada tą żarówkę bo jest tylko jeden a żarówka jest dwówarstwowa czy tam jak się to na zywa jak daje dwa światła. Może dlatego nie działa bo ktoś jeden bolczyk ucioł żeby jednocześnie z przyczepką nie świeciło. CHiałem dzisiaj do żaróweczki przylitować kabelek i złączyć tam gdzie tej drógiej blaszki brakuje ale się bałem proszę o pomoc bo chce jeszcze inny teamat poruszyć ale jak już znajdę na ten temat odpowiedź. Pozdrawiam

Widać że nie tylko nowy na forum , a nie widziałeś w innych samochodach że świeci tylko jedna lampa i tak ma być

Świeci tylko lewa. W anglikach tylko prawa. Więc można pokombinować i albo wymienić wkład lampy na taki z anglika albo polutowac i doprowadzić napięcie z drugiej lampy (ja tak zrobiłem) i mamy dwa przeciwmgielne.

Przeczytajcie sobie jeszcze raz o co kolega pyta. Wg Mnie rozchodzi Mu sie oto, ze jak ma przejściówkę włożona to nie swieci swiatło przeciwmgielne, a jak wyciagnie to świeci

Dokładnie o to mi chodzi Robson88. Poprostu jak to zrobić że żeby świeciło przeciwgmielne z tą przejściówką do przyczepki że jak podłącze przyczepkę to będą przeciwgmielne na przyczepce i w aucie

Na pewno jest gdzieś temat na forum. Poszukaj dobrze.

czytałem ale nie zwróciłem uwai żeby ktoś napisał jak to zrobić żeby działało w aucie i przyczepce. Pewnie jakieś kabelki może trzeba połaczyć ale jakie

a próbowałeś na innej przejściówce ? czasami warto zacząć od najprostszych rzeczy

nie mam innej przejściówki a pewnie szkoda pieniędzy żeby kupywać. Jak to zrobić panowie

najprościej to olej to, ile razy to włączasz

A nie jest przypadkiem tak ze jak jest podlaczona przyczepka(przejsciowka)to na aucie sie nie pali przeciwmgielne?(gdybys jechal z przyczepa campingowa np to by wkurzalo w lusterku wstecznym)pewnosci niemam ze tak jest

Ja mam założoną przejściówkę i się zapala. Może w VB jest inaczej.

Please login or register to see this quote.

no dla mnie to jest logiczne.

tom 2804 może i masz rację że tak jest zrobione. Ale ogólnie powinno być zrobione że jest na aucie przeciwgmielne i jednocześnie na przyczepce