Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

dMk

Vectra C GTS, pomoc w oględzinach

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu szukam vectry c w wersji hatchback ( z tego co niejednoznacznie wywnioskowałem wszystkie hatchbacki to są gts [jesli ktos moze w skrocie odpowiedziec bede wdzieczny])

czytałem troche na temat tych modeli az w koncu pojechałem oglądnąć jedną taką, by mieć rozeznanie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> był to rocznik 2004 z 120k przebiegu, 1.8L 122km ( w 3 ogloszeniach znalazlem rozne ceny, 13,900; 14,900; 15,900 ale to malo wazne)

Zainteresowalo mnie czym rozni sie nakładka(próg) boczna pod drzwiami, ta była plastikowa w kolorze czarnym, a widzialem w kolorach karoserii, w troche innym krztałcie

W lampach tylnych były paprochy i pajączki, czy to normalne?

Co jakiś czas nawet przy zamknietych drzwiach, ale otwartym aucie, zgaszonym, dyrgotał dziwny dzwiek jakby jakis mechanizm wariował, co to moze byc? czy bagatelizowac takie dzwieki?

Po otworzeniu maski silnika spot maski (gdy byla na gorze) kapało jakby spod znaczka na głowe, jakąś wodą, a nie padało

Własciciel po ruszeniu otworzyl szyby i gazował auto zeby niby (przewietrzyc) czy te vectry mają jakąś pięte ahillesa ? chciał coś ukryć?

Poza tym znalazłem sporo poprawek lakierniczych, pędzelkiem do paznokci, pistoletem, roznego rodzaju, ale nie ruszało mnie to bo tak jak mówie nie byłem napalony na kupno pierwszego oglądanego egzemplazu.

Wszystkie egzemplaze mają halogeny?

Na co zwrocic uwage w hatchbackach?

Szukam do kwoty 15,000 w benzynie

z góry Dzięki za pomoc

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Edytowano przez dMk

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

To akurat wychodzi, że mało zadbany egzemplarz. Ale to wiadomo - zawyczaj - jaka cena taki stan.

odpuść sobie do barachło

zdrowia, szczęścia, pomyślności

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Niestety dobre egzemplarze po tyle nie chodzą

hehe wiem wiem odpuszczam, za bardzo mnie niepokoiły wgniecenia i na kazdym elemencie drobne-wieksze otarcia etc ale mnie wlasnie interesuje rocznik 02-04 a widze ze sa nawet za 10,000, naprawde sadzisz ze za te 15 nie znajde takiego modelu by nie byl sprawny, bez wiekszej usterki? wiadomo ze klocki filtry plyny etc to sie zmienia

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> nie zwarzam tak bardzo na lakier. najwazniejsza dla mnie sprawnośc

coz za zaszczyt, 0,5km dał Ci sie przejechac

gdybym byl naprawde zainteresowany wymusilbym od niego zeby jechac dluzej, na stacje itd;D przynajmniej mam rozeznanie, jeszcze ogladne innego i juz bede wiedzial jakotako, a Was prosze o podanie mi rzeczy, mankamentow na ktore zwrocic uwage, które rzeczy w vectrze sie psują np zebym sprawdził sprzęgło lub inne takie tam wadliwe rzeczy;)

Ps, odpowiedzcie na reszte pytam z pierwszego postu ;D

Up

co do tych silnikow, poczytaj dział techniczny, bedziesz miec rozeznanie, Ja VC nie znam takze sie nie wypowiadam

a inne punkty ktos potrafi sie wypowiedziec;)?

Przeglądasz allegro itp i nie zauważyłes czy wszystkie mają halogeny ? Nie jest normalne że coś "dyrgocze co jakis czas " a co to jest to raczej nikt Ci tu nie napisze bo nie słyszy i nie wiedzi . Żadnych dzwięków się nie bagatelizuje . To że otworzył szyby i gazował to nie jest normalne .

'dyrgocze' tak jak wcisnie sie guzik bagaznika, elektryczny zamek jakby przez 1,5 sekundy dyrgocze,. przeskakuje, tak sie dzialo w srodku , czyli jesli niewiecie to to pewnie nie jest normalne xD

ciezko pewnie okreslic co moze byc przyczyna i co siedzi w auci zwlaszcza przez forum, ale ok, gdyby ktos mogl dorzuic jeszcze jakies zdanie od siebie bede wdzieczny,kazda uwaga na wage zlota

Kolego u mnie w rodzinnym domu jest VC 1.8 122KM od ponad trzech lat, dodatkowo miałem do czynienia z 2.0 T i CDTI 150 KM więc mogę coś powiedzieć.

Pytaj na priv.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.