Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

playeronesk

VB 2.0 DTH problem z silnikiem

Polecane posty

witam.. mam taki problem z moja vectra ze od pewnego czasu z jakis tydzien zacza glosno pracowac silnik, a szczegolnie powyzej 2 tys obrotow... no i wczoraj przyszedl ten dzien ze VB stanela.. wyjezdzalem pomalutku z bramy i nie zdzzylem dodac gazu i uslyszalem taki podwujny metaliczny przeskok albo pekniecie.. ale ten dzwiek byl delikatny i Vectra zgasla przy predkosci 5 km\h... po przekreceniu kluczyka silnik nie reaguje wogole, slychac tylko cykniecie pojedyncze z rozrusznika i nie chce go przelamac, na biegu nie idzie przekrecic kolami blokada calkowaita.. sciagnalem pokrywe lancuch caly... no i teraz nie wiem co dzialac? od czego zaczac moze ktos mial taka przyczyne? jeszcze sciagne miske olejawa spojrze jak wyglada od dolu.. Moze to byc przyczyna padnietej pompy paliwa VP44..? dodam ze na kompie bledu nie ma..? kiedys mi wyskoczyl blad pompy zacierajacego sie tloczka w pompie.. i nie wiem czy robierac glowice i szukac w zaworach czy to wina pompy czy moze na wale cos sie stalo... dodam ze VB ma przejechane 330 tys km moze ktos podpowie? dzieki i czekam na pomysly..

Zdejmij pasek z prawej strony silnika może coś zatarłeś a jeżeli dalej nie będzie umiał kręcić to już z silnkiem masz problemy może i wał.

pasek sciagniety, kolo pasowe nawet nie drgnie... a moze ktos podpowie jak rozpiac lancuch zebym mogl glowice sciagnac, odkrecic ta srube zebatki walka rozrzadu? i teraz bedzie problem bo bedzie trzeba kupic blok a za malo kilometrow te silniki nie maja najechane.. moze ktos ma jakis kontakt pewny, bo popatrzylem u mnie w okolicy to te bloki nie wygladaja pordzewiale i leza nie wiadomo ile..

a jeszcze jedno pytanko jakby okazalo sie ze to jednak wal to myslicie ze z glowica moglo cos sie stac zawory czy cos walniete?

kup cały silnik

a jak kupie ten silnik to nie bedzie problemu z wlozeniem do niego mojej pompy paliwa?

Jak kupisz taki sam to nie.

znalazlem problem, jest jakas zmielona blaszka siedzi miedzy czopem walu a stopa korbowodu czyli panewka poszla najpredzej nie?

Bardzo prawdopodobne. Ale to już bez znaczenia co się tam stało bo co by to nie było - nie ma sensu tego naprawiać...

zakupilem wlasnie dzis silnik od anglika, jeszcze przy mnie odpalany.. mam nadzieje ze posluzy...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> silnik kompletny pompa turbina alternator wszystko jak stal.. tylko teraz co z immo? moze ktos podpowie, trzeba programowac? czy wyrzucic immobilajzer?

ktos pomorze? wstawilem drugi silnik z calym oporzadzeniem turbina pompa itd.. przekladka... i teraz po przekreceniu zaplonu bez odpalania z pompy slychac taki dzwiek bzzzzzzzzzzzz wylacze zaplon przestaje.. ktyos podpowie?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.