Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

mikulski.d@gmail.com

Zapalająca się kontrolka z kluczykiem i brak mocy

Polecane posty

Witam,

Ostatnio w trakcie jazdy a raczej stania w długich korkach zapaliła mi sie kontrolka auta z kluczykiem, straciło moc jakby wogóle nie działało turbo i wkręca sie powoli góra do 3,5 000 obr. Po szybkim wyłączeniu silnika i włączeniu kontrolka gasnie i auto ma już moc i jedzie dalej jak gdyby nigdy nic. I tutaj nawet na najwyższych obrotach nie powoduje problemu. W ciągu 3 dni błąd pojawił się 3 razy. W test mode w sekcji Store jest odczyt: 01004000000000. Nie mam opcoma, nie znam nikogo z łodzi kto by takowego posiadał. Czy komuś przydażyło się coś takiego ?? Czy jest tutaj ktos z łodzi kto mógłby mi op-comem odczytać błąd ??

To, że zapala sie kontrolka auta z kluczykiem i samochód traci moc to narmalne przy błędzie. Poprostu wywala błąd i samochód łapie tryb awaryjny co powoduje ograniczoną pracę silnika. A to, że po zgaszeniu zapłonu i ponownym uruchomieniu silnika błąd gaśnie to też norma. Oznacza, że błąd się zapisał ale obecnie nie występuje. Bez opcoma czy techa to zwykłe wróżenie z fusów. Przyczyn może być tysiące ....

Popytaj chłopaków z forum od siebie z okolic napewno ktoś ma opcoma czy coś innego...

A jak nie to każdy szanujący się mechanik ma jakiegoś kompa, który pozwoli zczytać co boli VC.

Cześć, zastanawiam się nad zakupem Viki z takim samym problemem. W przyszłym tygodniu mechanik powinien mieć czas looknąć na nią. Może udało by Ci się ustalić co to dokładniej jest? Bardzo pomogło by mi to już teraz bo widział bym czy już szukać nowego auta czy to coś z czym dam sobie radę.

P.S. sory za spam

loteria

koszt od 0 do 5tysi

odczytaj błedy

wyjechałem na autostradę, porządnie dałem ogień włączyło się wypalanie dpf i od tamtej pory przejechane 700km i nie zapaliła mi się jeszcze ta kontrolka,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.