Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

bucuwa

TV LCD do 1500 zl co polecicie i gdzie kupic

Polecane posty

witam mam metlik w glowie tyle tego jest, mam 1500 zl na tv najlepiej cos kolo 40 cali.

co wybrac i gdzie kupić po prmocji

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

co doradzicie ??

Kupilem LG 42 smart led 3d za 1699

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> w domu podam kod tv.

też polecam LG a jaki to już według uznania

a ja polecam samsunga ;p

Jak zalezy na przkatnej to dolozysz ze 2 setki i kupisz 50" plazme LG. Samsung= placenie za logo

LG to samo w konkurencyjnych cenach. Jak nie jestes geekiem i nie zalezy Ci na allshare cast, DLNA czy aplikacjach Smart TV bierz taki który po prostu Ci się podoba. Kwota jaką chcesz zapłacić za TV jest relatywnie niska żeby moc rozmawiac o wadach i zaletach producentow, typie podswietlenia czy wspomagaczach audio stosowanych w TV. Jak do kablówki to każdy FHD bo nadal sie trafiaja mega okazje dla idiotów gdzie producenci kusza stosunkiem przekatna ekranu / cena lecz jak zajrzysz w specyfikacje to TV ma rozdzielczosc HD ready. Jak znajdziesz oferte TV z 3D to bierz taki, ale nie po to by ogladac 3D tylko ze do 3D sa uzywane lepsze i szybsze matryce.

Ja kupilem samsunga 40cali h6400 3d wifi itp za 1590 i jestem zadowolony

na forum hdtv będziesz miał więcej na temat ale przy tej kwocie to tak jak UCash powiedział

Uważaj na Samsungi bo mają wadliwe matryce i w tej chwili ani sklepy ani Serwisy nie przyznają się do tego , poczytaj na forach jest o tym głośno

ja właśnie wywaliłem 2 letnią plazmę Samsunga - poszedł ekran / naprawa nieopłacalna

wziąłem LG (nie ten zakres cenowy więc nie podaję modelu )

sam obraz w LG jest ok ale funkcjonalnie i multimedialnie LG jest daleko za porównywalnym samsungiem

chyba oddam do sklepu bo mam 30 dni na zwrot i wezmę cos innego

LG nadaje się pod warunkiem wyłączenia wszystkich możliwych ulepszaczy obrazu w funkcjach ... a jest tego naprawdę sporo

Za markę to się płaci w przypadku np. Pioneer'a, ale na pewno nie Samsung'a......

Osobiście mam Philipsa i nie polecam! Zamula, SmartTV działa bo musi. Żałuję że nie wybrałem Samsunga który działa o wiele lepiej, baaa... Jest kompatybilny z różnymi aplikacjami gdzie w przypadku Philipsa to już problem...

Co do awaryjności to chciałbym zaznaczyć że najwięcej sprzedaje się Samsungów więc najwięcej wpisów na temat ich awaryjności raczej jest zorozumiałe.

Brałbym Samsunga, dziś i tak już sie nie robi takich TV jak stare dawne skrzynki Sharpa, Sony czy nawet Philips (wybrałem Philipsa bo mam 3 w domu inne z lat 90tych i działają do tej pory - jednak dzisiejsze modele mocno odbiegają od tych starych ... )

Nie wiem co polecicw tej cenie w PL bo tam nie mieszkam ale co do LG i Samsunga moge sie wypowiedziec bo mam oba. LG 42" FullHD ma juz 7 lat i smiga dalej jednak ogolnie szalu nie ma. Samsung 46" FullHD 3D SmartTV ma 2 lata i jak narazie jestem zadowolony. Kompatybilnosc z moja Xperia Z1 prawie pod kazdym wzgledem. SmartTV sterowany z telefonu i wiele innych "bajerow" ktore nie kazdy potrzebuje ale i tak sie uzywa. Jakosc wykonania bardzo zadowalajaca. Awaryjnosc - jak narazie nie mam problemow. Wiec jesli bede chcial kiedys znow zmienic to prawdopodobnie tez bedzie Samsung.

Mam plazme Samsunga już ponad 4 lata. I co? Bije na głowę droższa i tegoroczna plazme LG. Tyle w temacie.

A za 1500zł to od TV możesz wymagać żeby... działał. Jak z autem za 2000zł. Jakie? Takie które jeździ.

nie ma tegorocznych plazm bo plazmy juz w zeszłym roku przestano produkować

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

No tak - w końcu mamy już kwiecień... Plazma z listopada, kupiona w grudniu lub styczniu. To bez różnicy. Nigdy więcej LG ;-) Dla zasady!

dzieki wszystkim za pomoc.tak w tym tv nie wymagam żadnych bajerów nie musi laczyc sie z netem itd,byle był ladny obraz i sie nie psuł hheee.wystarczy mi nawet 1 hdmi .mam taki wynalazek teraz z auchan kupiony 5 lat temu 32 cale SL nazwa . Niby na matrycy samsung i smiga ,obraz nawet jak za taka cene i to tyle lat temu, a teraz ten idzie na działke a do domu hmm wiec LG LUB SAMSUNG i tu mam dylemat. a co sadzicie o Sony

co to jest 4k-uhd ?

Edytowano przez bucuwa

Samsung - i dylematu juz nie masz

W tej cenie bierz cokolwiek. Byle nie LG ;-) 4K to rozdzielczość - wpisz w google to się dowiesz więcej.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

4k pakują już nawet do budżetowych TV - niestety kosztem odświeżania i jak kupisz tanie 4k to będzie smużył

jak na razie źródeł 4k raczej niewiele i przy oglądaniu tvp nie zauważysz różnicy

Widzę że ktoś tu chyba pracuje dla Samsunga albo ma udzialy 😃

najlepiej idz do sklepu i pooglądaj obraz. ja postawiłem Plazme 50" LG HD a obok LCD 50" 200HZ i obraz z plazmyh mi bardziej podszedł.

Ja kupiłem plazme Full HD 50" LG, dałem 2 tys pln za nówkę

Czemu plazma

- oglądam głównie wieczorami

- szybkie odswieżanie

- nie męczy wzroku ( w moim przypadku)

- obraz ma charakter jak w kinie ( moje odczucie)

-fajna głębia

- nie wieże w oszczedności prądu LCD, ok są oszczedniejsze, ale to nie podgrzewacz wody, róznica w użycie prądu w skali roku to kilka pln.

Minusy

Jak kupisz, to moze być przewożony tylko w pozycji stojacej, nie można go kłaść na płasko ( w Vectrze C kombi, niemożliwe), dlatego bedziesz potrzebować transport.

ja mam po prostu oczy którymi widzÄ różnice :-)

No i takie swoje widzimisię - nie kupię LG tak samo jak FIATa.

hm dzieki tego nie wiedzialem to jak z lodówką ,tylko na pionowo hheee

w sobote odwiedze,media mark,,,rtv euro agd,,,selgros..moze cos utrafię z waszych propozycji i dołożę do 2 tys jak żona pozwoli

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez bucuwa

a ja uważam odwrotnie tez w domu mam samsunga 42 cale ,nie najnowszego ale będzie miał z 4 lata i dużo wolniej reaguje na pilota i jakoś obrazu jak dla mnie jest gorsza z nowym LG 32LB650V

no ale to dziwne? 4 lata to przepaść w elektronice więc co porównujesz...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.