Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
imperialista

Ustawienie rozrządu - z22se

Polecane posty

Czesc wam,chciałbym sie was poradzic czy dobrze ustawiłem rozrzad... generalnie inaczej go nie umiem ustawic i sie nie da,bo zaworki stykaja sie z tłokami wiec jesli ktos sie zna i moze mi udzielic info bede bardzo wdzieczny.Pozdrawiam.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

- fotki.

Witam z tego co widzę to ten rozrząd jest ustawiony źle na prawym kółku powinien być ins a na lewym ex popatrz na ten link tu masz dokładną instrukcję tak samo do się tyczy do 2,2 z22yh directa

Witam

Lewe kółko z napisem EXH powinno byc na fioletowej spince łańcucha. Prawe kółko z napisem INT powinno być na niebieskiej spince.

Wał ma znak i powinno byc ustawione na spince koloru ? niebieskiego lub fioletowego

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> nie pamiętam juz

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

No i jeszcze jedno rozrząd balansowy powinien być zgrany z górnym rozrządem ponieważ będzie silnikiem telepać.

pozdrawiam

No właśnie próbowałem ustawić tak jak na tym filmiku z sumie nim się sugerowałem. Bynajmniej jak ustawiam tak jak w filmiku to zawory stykają się z tlokiem.

Zeby to ustawić nie trzeba filmiku wystarczy patrzeć na znaki i spinki. rozrząd oryginalny ?

Oczywiscie ze orginalny,nawet przymierzałem łancuch do drugiego. Nie wiem w czym bład zrobilem ,a dobrze wiedzialem ze INT z prawej a EXH z lewej,jedynie taka kombinacja nie powoduje kolizji...dziwna sprawa... 1 i 4 tłok maja byc na samej gorze jo?

• Upvote 1

tak na samej górze

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

już wszystko ok ?

Edytowano przez przemo22

Dobra skonczylem przestawiac,co powiecie o tym? gorny i dolny sa dobrze ustwione?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

ok chociaż nie widzę lewego kółka rozrządu. no i kołka wałków balansowych tez sie ustawia. wiesz o tym ?

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bo zdjęcia nie ma

od góry balansu nie zobaczysz a lewe kółko jest ustawione tak jak powinno być i znak na wale pokrywa się z rozrządem jest ok

pozdro w razie pytań zadzwoń

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.