Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Cocado

strzały na zimnym silniku

Polecane posty

witam, od dluzszego czasu mi to nie przeszkadzalo ale teraz mnie wrecz wku... Przy zimnym silniku jak odpalam auto to gdzies pod maska gdzies od strony lewej kierowcy za akumulatorem sa strzaly, tylko na zimnym silniku. Sytuacja trwa ok 2 minut i juz nie slychac. Dodam ze na postoju mam spalanie ok 2,2. Czasem mam wrazenie jakby nie mial kopa a przeciez to 2.5 v6. Ostatnio wymienialem 2 sondy na dzialajace uzywki, przeplywke na bosha, czujnik polozenia wałka. Rok temu swiece i kable na oplowskie. Mnie sie wydaje choc moge sie mylic bo nie jestem mechanikiem, ze to albo cewka albo kolektor. jak zaczynam gazowac go to do 3000 obrotow trzesie silnikiem (nie bardzo ale trzepie nim powyzej 3000 plynnie) Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Edytowano przez Cocado

Masz gdzieś pewnie jakieś przebicie... Może cewki,

Spróbuj podłączyć kompa, może jakieś błędy wywali - wypadanie zapłonu etc.

Bylem na kompie mialem 2 bledy jeden juz usuniety za niskie napiecie na sondzie (po wymienie sam zniknal) a drugi mam caly czas czujnik wspomagania. Na kompie wszystkie gary chodzily odziwo rowno.

Edytowano przez Cocado

Za akumulatorem jest sporo rzeczy. Po lewej cewka, po prawej pompa powietrza wtórnego, z tyłu pompa abs. Musisz dokładniej poszukać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

czy ktoras z tych rzeczy moze wplywac na spalanie ?? obstawialbym pompe powietrza wtornego ale nie na 100% bardzo ciezko to zdiagnozowac bo jest za glosny by dokladnie stwierdzic co to. Jutro specjalnie zrobie filmik i wrzuce.

Edytowano przez Cocado

Na spalanie raczej nie. Pompę możesz odłączyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.