Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Bambosz64

Podpięcie pod stacyjke kostka ncdc 2013 pomocy

Polecane posty

Witam potrzebuje schemat kostki iso w radiu ncdc 2013 chodzi mi dokładnie gdzie jest podpiecie pod stacyjke ponieważ przy zgaszonym samochodzie radio i tak czerpie akumulator mimo ze nie pracuje po nocy nie odpala z góry dziękuję

Ale przecież na radiu masz naklejkę z opisem złącza, i to radio nie jest wzbudzane napięciem po stacyjce tylko po CAN-e , wystarczyło poszukać jest tego na forum a jeśli rozładowuje aku to jest padnięte na złom

a można bardziej prostym jezykiem ? na radiu nie mam nic opisane kupiłem je wczoraj działa, gra chodzi jak powinno ale jak wylacze samochod i radio akumulator pada przez noc bardzo bym prosil o ten opis kostki może da się to jakos naprawić, poza tym czemu radio na złom jak chodzi jak powinno i wszystkie funkcje działaja

Nie opiszę dokladnie bo piszę. Z fona ale wystarczy przecież w Google wpisać model radia i masz jak na dłoni a po drugie niestety te radia się sypią i jest to akurat jedno objawów nic z napięciem nie wykombinujesz

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.