Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
xdMkx

Czy kupie vectre c hatchback w tych kryteriach?

Polecane posty

Witam, jestem nowy na forum, postanowiłem skorzystać z waszej wiedzy ponieważ niedawno urodziło mi się dziecko i potrzebuje większego, i sprawniejszego samochodu. od zawsze podobała mi się vectra c ze wzgledu na wyglad zewnetrzny i rozmiar.

Jednak mój budżet jest ograniczony do ~12 tysięcy

Czy myślicie że udałoby mi się wyrwać dobry egzemplaż hatchbacka? najlepiej w benzynie(lpg mile widziane), nie jestem przekonany do dieslów.

niemam wytycznych co do rocznika/silnika ponieważ niewiem które silniki są awaryjne a jezdze dlugi czas Cordobą 1.4/66km więc moc jest mi obca ;D ale miło byłoby coś mocniejszego.

Z tą proźbą zwracam się do was, co sądzicie, warto w ogóle rozglądać się czy za tą kwote to na pewno bubel? Pozdrawiam, Paweł

wszystko się da tylko kwestia stanu auta, bez wypadkowości i przyszłych naprawa. moim zdaniem sedana da rada kupić za tą kwotę lecz hb będzie cięzko

a sprowadzane? hatchback raczej ma więcej miejsca, obawiam się że w sedanie mógłby być problem z wózkiem etc

najniższy (niby sprawne) pułap to 8 tysięcy, jaką kwotę polecacie by vectra była przyzwoita? 15?

Edytowano przez xdMkx

Za te pieniądze licz się z tym ze na pewno będzie coś do zrobienia od 12 to się dopiero ceny zaczynają za vc a wiadomo najtańsze w jakim mogą być stanie, szukać możesz ale przekonasz się jak długo Ci zejdzie

ok rozumiem, więc od jakiej kwoty szukać?

Myślę ze okolo 15-16 można trafić coś sensownego

myślałem ze 15-16 to już wyższa półka z wyższych roczników. chyba jednak czeka mnie Pastuch albo Mondeo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_happy.png" alt="^_^" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/happy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Zawsze mozesz pooglądać te po 12 i będziesz wiedział jakim byś mogł śmigać a potem rozglądać się ewentualnie za czymś innym

Może vectra B

-Vectra b odpada, za małe, oglądałem pare lat temu i wybrałem jednak Cordobę.

-Mówisz o zniszczeniach wizualnych, a detale odchodza na drugi plan;) najbardziej zalezy mi na sprawności, a z tym wiadomo jak jest, nikt nie powie prawdy. Ale rozumiem tak jak mówisz, ~12 tysięcy za Vectre Hatchback to trzeba liczyć się z naprawami i niesprawnym. a szkoda bo myslalem ze będzie wybór, moze dorwe kogoś kto się zna i będzie wiedział na co rzucić oko jak natrafi się w okolicy w moim budżecie jakas fajna vectra. Więc chyba to by było na tyle, Dzięki Panowie bardzo;) troche dobity ale licze ze moze coś znajde i będe tu na forum częsciej(nie w dziale 'naprawy')

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">) Pozdrawiam serdecznie

Edytowano przez xdMkx

za 12 tys nie ma co liczyc na sprawną vectre c. nawet za sporo wiecej jest cos zawsze do zrobienia, zazwyczaj od razu wyjdzie nie raz troche pozniej. pamietaj że jeszcze dochodzi ubezpieczenie może przeglad, czesto opony i może sie zrobic spokojnie 2tysie dodatkowo

mozna podeslac tu pare linkow z alledrogo lub tablecy? by ktos ocenil

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">?

Podeślij , ale w innym temacie "vectra z ogłoszenia " . Ktoś cos mądrego na pewno napisze .

A może Signum?

Ja mam to autko i jestem zadowolony jezdze nim prawie 4 rok

signum fajna sprawa z tym ze z tylu ten barek biznesowy mi nie pasuje, nie wejdzie 5ta osoba, a kobieta z tyłu z siedzeniem dzieciecym, bedzie gimnastyka

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.