Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

andra1

Problem z climatronic i wiatrakami silnik Z22SE

Polecane posty

Witam mam pare problemów które wyszły na raz w tymsamym czasie a mianowicie po odpaleniu silnika obojętnie czy zimny czy ciepły właczają sie dwa wentylatory i chodzą na najwyższysz obrotach klima wyłączona . Po zgaszeniu silnika też pracują ale na wolnych obrotach nieraz jest tak że po wyjęciu kluczyka jeszcze pracują gdzięś przez minute a nieraz nie chcasie wyłaczyc i musze ściagac kleme z akumulatora bo by chyba tak chodziły aż akumulator by padł. Było jeszcze coś takiego że po odpaleniu silnika na wskażniku od temperatury pokazywał rzeczywistą temperaturę a po zgaszeniu silnika i przekręceniu kluczyka pokazywał prawie 100 stopni chociaż silnik zimny. I jeszcze jeden jest problem że z nawiewu leci tylko ciepłe powietrze chociaż ustawiam na najzimniejsze. Te wszystkie problemy wyszły na raz . Po podłaczeniu obd nie ma błedów

Czujnik temp. bym sprawdził/wymienił

zapomniałem dodać czujnik temperatury wymieniłem bo od tego w sumie zacząłem także czujnik ok. No i nie da się zresetować klimy przytrzymując przyciski AUTO i OFF, a wcześniej można było bo to nieraz robiłem

Problem z climatronic rozwiązany okazało się że wyszla trochę jedna kostka i nie było dobrego styku. Musiał ktoś kiedyś za słabo ją włożyc a że mam drgania konsoli które przechodzą od silnika to się tak stało.

Co daje ten reset climatronica?

Reset daje to że wszystkie silniczki otwierają i zamykają klapy żeby były poustawiane tak jak powinno i grzało lub chłodziło do takiej temperatury jaką się ustawi no i żeby wiało tam też gdzie chcemy

Problem z wiatrakami się sam rozwiązał wszystko chodzi jak trzeba. Podejżewam że to była gdzieś zwara od mycia samochodu od spodu . Po myciu wszystko było ok ale na drugi dzień jak odpaliłem samochód to się zaczeły te cyrki. Musiała się gdzieś dostać woda i robiła zwarę teraz wyschło i jest ok

A jak mówisz ten reset zrobić? Jakie OFF? Coś się będzie działo ze będę wiedział czy to juz ten reset?

Ok, nie doczytałem ze to VB wiec to w VC chyba nie pójdzie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.