Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tocik14

Swiatlo mijania, drogowe, kierunkowskaz i silniczek spryskiwaczy nie dziala

Recommended Posts

Witam, kilka dni temu zapalila mi sie zarowka na wyswietlaczu, sprawdzilem, wszytskie dzialaly wiec myslalem ze moze gdzies slabo styka czy cos i sie tym nie przejolem, dzis natomiast nagle przestaly dzialac lewe swiatlo mijania, prawa postojowka, jedno drogowe, prawy keirunkowskaz przod i silniczek spryskiwaczy, gdzies wyczytalem ze padl modul AX, moglby ktos podpowiedziec gdzie go znajde? a moze to cos innego? bardzo prosze o pomoc. Oczywiscie zarowki sa sprawne i bezpieczniki cale... Pozdrawiam

Edited by tocik14

Podłączyłeś może op-coma i odczytałeś błędy czy coś się zapisało? A jedyny "moduł" o oznaczeniu AX w VC to przypomina się mi tylko REC o oznaczeniu AX

nie, jeszcze nie mialem mozliwosci podpiecia pod kompa, a ten REC za co jest odpowiedzialny i gdzie sie znajduje?

REC jest w bagażniku po lewej stronie. To jest Tylny zespół elektryczny. "Steruje" np. PDC,TPMS, grzaną tylną kanapą, hakiem, klapą tylną, lampami ....

Edited by ntt

REC znajduje się w bagażniku po stronie kierowcy pod tapicerką

masz xenon czy bixenon?

Please login or register to see this quote.

rec na bank niema się ni jak do twoich błędów

Jeszcze tylko kolega op-coma podepnie i coś się wyjaśni bo tak to tylko fusy zostają

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

nie mam xenonu, wiec pozostaje mi czekac az sie podepne pod op-coma

Bylem dzis sie podpiac pod kompa i jest blad choć nie wiem czy ma cos z tym wspolnego.

U2116 - CAN: brak komunikacji z modulem sterujacym zestawem przyrzadow wskaznikow

-nieciagly

ktos mi rozszyfruje o co tu chodzi? zauwazylem jeszcze ze do tego wszystkiego nie ma rowniez swiatel cofania..

Please login or register to see this quote.

pod jaki komp to podłączyłeś bo pewno w tym problem ze brak błędów

auto com czy jakos tak..

To załatw podpięcie pod op-coma lub tech2

ok, bede dzialac..

znow troche poczytalem i moze to modul uec wariuje? ostatnio odlaczalem aku wiec moze on cos powariowal?

wyciagnalem wczoraj na noc modul UEC i dalem na grzejnik bo myslalem ze on zawilgotnial, rano zamontowalem i nic z tego, poddalem sie i oddalem auto do mechanika, okazalo sie ze w module UEC miedzy plytkami bylo zasniedziale i nie laczylo, mechanik przeczyscil styki i wszystko gra, u mechanika za ta przyjemnosc zaplacilem 150zl.

Edited by tocik14

no to fajnie że problem rozwiązany tylko szkoda, że tak drogo za przeczyszczenie styków- zdzierca jakiś

no niestety, jeden z najtanszych w okolicy.. nie ma nawet op-coma tylko tez auto coma, wiesz, jakby nie patrzec to musial znalezc co sie dzieje a nie tylko przyjsc i wyczyscic... i tak jestem zadowolony bo przynajmniej dziala.. ;]

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">