Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
czarny145

pedał gazu

Polecane posty

Witam, mam pytanie do wszystkich użytkowników VC w benzynce. Moze to nie jest problem, ale wole dopytać.

Otóż:

według mnie to nie jest normalne, przy wciskaniu gazu moja vectra reaguje dopiero jak pedał gazu wcisne około 1 cm. Nadmnienie ze wszystko jest sprawne. Denerwuje mnie to strasznie bo ciezko sie przyzwyczaic, jezdzilem zawsze dieslami i tam była reakacja po muśnieciu pedału gazu.

Czy ktos ma podobnie?

Chyba w.każdej jest lekki luz na początku, kwestia przyzwyczajenia

Tylko u mnie przez około 1 cm w ogóe nie reaguje....troche dziwne;) nie ma możliwosc tego wyregulować?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Da się regulować. wyjmij pedał gazu i obejrzyj go. z jednej strony w pokrywce są takie podłużne otwory. Jak poluzujesz śruby to można tą pokrywkę obrócić o kilka stopni. W tej pokrywce w środku jest płytka - potencjometr. Obrót jej powoduje przesunięcie względem suwaka. Dobrze by było podłączyć OP-COMa i na "żywo" podczas regulacji obserwować napięcia (są dwa). Można w ten sposób znaleźć granicę w którym momencie zaczynają te napięcia rosnąć i ustawić tak troche poniżej, musi być lekki zapas. Ja u siebie tak ustawiałem. Mam u siebie trochę inny silnik (Z18XER) ale pewnie pedał jest podobny lub taki sam.

Czyli jednak

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> w sumie dzisiaj spróbuje....dzieki za porade:)

Powiedz mi prosze skąd może wynikać aktualny luz?

Z konstrukcji pedalu gazu dzisiaj sprawdzilem i też mam ten lekki luz bez reakcji na gaz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.