Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

maniek22777

zawieszenie typu flex ride

Polecane posty

Witam jestem nowy i pozwoliłem sobie założyć taki temat ponieważ nie widzę za bardzo informacji na tym oraz innych forach. A mianowicie chodzi mi o zawieszenie flex ride jak w temacie, czy ktoś miał jakieś awarie tego zawieszenia. Czy może komuś wyskakuję błąd sprawdź układ zawieszenia, lub ma na przykład wylany amor. Dlaczego pytam ponieważ powiem szczerze nie czuje w swojej iśi różnicy między trybem normal sport a tour, chodzi mi o zawieszenie. Po za tym od czasu do czasu wyskakuje mi błąd sprawdź układ zawieszenia a ostatnio zauważyłem że lewy tylny amortyzator jak by się pocił. Pytanie moje czy ten amortyzator mógłby mieć wpływa na to że wyskakuje mi ten błąd, dwa czy przez to jest w jakimś trybie awaryjnym że nie czuję różnicy między trybami no i ostatnie pytanie czy ktoś już zmieniał amorki typu flex ride. Proszę o odpowiedź dodam jeszcze że słyszałem o jakiś przerywających się kablach od flex ride ale u siebie patrzałem i nie bardzo coś widać. Pozdrawiam z góry dziękuje.

Zawieszenie jak chodzi to wyraźnie czuć.Co do błędów to trudno powiedzieć.Nigdy nie miałem.Ale jak coś wyrzuca to w ASO powinni odczytać jaki błąd konkretnie.Być może skoro nie czujesz różnicy to amortyzatory są już do wymiany

Edytowano przez norbi333

Diagnoze nalezalo by zaczac od odczytania bledow.Niekoniecznie jedz z tym do ASO bo oni zaraz kaza CI amortyzatory wymieniac.

Ja mam to zawieszenie w Zafirze Tourer i tez roznice czuc. O ile pomiedzy Tour a normal jakiejs strasznej roznicy nie ma o tyle Sport rozni sie juz dosyc mocno (jest sztywniej i stabilniej)

Potwierdzam, w Zafirze Tourer jest roznica w prowadzeniu i sztywności zawieszania przy trybach Sport i zwykłym.

Jestem na bieżąco w temacie, koszt amortyzatora  bez znizek to 1700 pln szt.:( a zamiennik nie wystepuje.

Wow ale żeś kotleta odkopal. Myślę że do tego czasu sprawa została rozwiązana :)

Pany, kto mi moze wyjasnic do czego odnosi sie ten wpis po rozkodowaniu nr VIN ?

XJ6 = DLA JAPONII (-2003) / DLA ZMODYFIKOWANEGO OBNIŻONEGO PODWOZIA (2009-)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...