Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

matej26

muzyka a zestaw głośnomówiący bluetooth

Polecane posty

Witam czy da się jakoś puścić muzykę z telefonu do głośników samochodowych przez bluetooth .

Jeśli telefon lączy się z samochodem i słychać rozmowę to co zrobić żeby poszła muzyka ???

kolego nie wiem w jakim świecie żyjesz popatrz na radia które mają bluetooth i współpracują z smartfonem

Teoretycznie jest taka możliwość, ale jeszcze nikt tego nie zrobił.

Albo jest potrzebna apka na tel która będzie udawała ze telefon dzwoni, albo trzeba UWE zmusić jakoś inaczej.

No to ja już chyba mam.Rano sprawdze

No i sprawdzone.Laczy się tak jak połączenie tel.Jakosc :/ Ciężko to nazwać jakoscia

Edytowano przez KonradS

I z tego co kojarzę tylko głośniki przód.

da sie, ale nie każdym telefonem.

Moja stara nokia przy włączonym bluetooth miała opcje odtwarzania muzyki przez bluetooth.A o dziwo nowszy dużo sony ericsson już nie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gra tak sobie, troche za cicho jak dla mnie i z tego co pamiętam to na wszystkie głośniki.

Czli podsumowując w odtwarzaczu w tel musi być opcja odtwarzania muzy przez bt.

Właśnie sprawdziłem w moim galaxy trend plus i sie da, wchodzisz w odtwarzacz przy włączonym bt, wybieram opcje i mam odtwarzanie przez bt

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez marmal004

Do prawidłowego działania tej funkcji potrzebna jest obsługa strumieniowego przesyłania dźwięku w zestawie Bluetooth, tzw. A2DP. Można wtedy sterować utworami w telefonie z poziomu radia. UWA w Vectrze tego nie ma.

sterowanie utworami juz mozna by sobie darowac o ile by to gralo tak jak trzeba

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

zawsze to jakaś alternatywa, zwłaszcza jak sie ma takie radio jak ja cdr2005 na płyty audio, na które można nagrać ok 20 utworów, w telefonie sie zmieści znacznie więcej

Ale ja zrezygnowałem z tego na rzecz aux in

Lubie ładne dzwięki a przez bt tego nie ma niestety.

Do neo 82 nie wiem w jakim świecie ty żyjesz co to za link ??

Mam głośnik bezprzewodowy Philipsa taki gadżet telefon łączy się z nim przez bluetooth i mogę puszczać muzykę a także służy jak zestaw głośnomówiący jakość jest idealna taka jak przez kabel albo z płyty CD

więc zestaw głośnomówiący w Vectrze c przesyła po bluetoothu rozmowę ale widocznie ma proggramistyczne ograniczenia tego chciałem się dowiedzieć ale zawsze znajdzie się jakiś hejter !!! pozdrawiam

Urządzenia PARROT MKi9000, 9100 i 9200 mają funkcję przesyłania muzyki przez bluetooth.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.