Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Kamil2

Problem z radiem Siemens NCDC 2013

Recommended Posts

Witam! mam taki problem z radiem,po wymianie aku. radio przestalo grać tzn nic nie słychać z głośników, wszytko dziala jak do tej pory wszystkie stacje radiowe są zapisane jak były, płyty wczytuje i odtwarza ale nic nie słychać! próbowałem wklepać kod ale nic mi sie nie pojawia i nie mam gdzie i jak go wpisać! a podobno te radia są sparowane z wyswietlaczem i nie wpisuje się kodu! jak kiedyś wyciągnąłem aku.na noc i po włożeniu wszystko było ok a teraz po wymianie aku. głośniki nie grają! może ktoś miał podobny przypadek?

Tak te stacje mają a przed wymianą aku należało w pierwszej kolejności rozłączyć je bezpiecznikiem. Trzeba próbować zaprogramować pamięć eeprom radia i wtedy być może ruszy.

a kolego możesz coś jaśniej o tej pamięci eeprom co to takiego i kto może mi to zrobić?

Odłacz na chwile aku i podłącz znowu, lub wyciągnij bezpiecznik od radia, też taki kiedyś miałem jak Ty, u mnie pomogło..

Dzięki kolego! zrobię tak jak mówisz oby pomogło!

Kolego zrobiłem tak jak opisałeś no i pomogło! wszystko zaczęło śmigać! Dzięki jeszcze raz za radę i POZDRO!