Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
ZodiaC

mechanizm różnicowy :/ ?

Polecane posty

Witam Panowie proszę o pomoc mam problem dotyczący mojej Viki. Rocznik 2004 przedlift kombi 1.9 CDTI 150KM. Od pewnego czasu zauważyłem że podczas przyśpieszania tak około 1800 a 2000 obr/min słychać taki dziwny dźwięk który trwa 0.5sukundy czyżby kończyło się Turbo dodam że nie ważne czy zmienię bieg (dzieje się to z 2 na 3 i z 3 na 4) czy przyśpieszę samochód i odpuszczę gaz na prostej drodze dźwięk jest taki sam na dalszych biegach tego nie ma albo możliwe że podczas prędkości tego nie słychać.Dodam jeszcze że przy ostatniej wymianie oleju w skrzyni biegów znalazłem opiłki synchronizatorów ale na razie dosyć nikłe. Poczytałem forum i ludzie mieli podobne problemy to pisali coś o kolektorach dolotowych jak mam to sprawdzić i dowiedzieć się co to jest ??

Edytowano przez ZodiaC

jaki dźwięk?

takie gdyby szuranie są to takie dwa pyknięcia dzisiaj zauważyłem że na biegu jałowym jak daje gazu to tego nie słychać tylko podczas jazdy i zauważyłem i naprawiam problem że to dzieje się także powyżej 2 tys obr a zaczyna się jak Turbo się załączy czyli chyba Turbo siada ;/

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...