Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Psychol30

Vectra C z ogłoszenia - proszę o opinie

Polecane posty

Witam, Jak w temacie, proszę o opinie na temat tego samochodu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dzwoniłem do właściciela (komisu) zarzeka się że samochód jest bezwypadkowy, serwisowany w salonie w Białymstoku, jednak gdy poprosiłem o VIN to odmówił ponieważ stwierdził że nie wiadomo po co on mi jest potrzebny. Pozdrawiam forumowiczów.

Edytowano przez Psychol30

Wyżej jest założony specjalny temat do opiniowania Vectr z ogłoszenia "Vectra z ogłoszenia" jak by cięzko było znaleźć

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Napisz temat w Oddziale Podlaskim może któryś z chłopaków podjechałby obejrzeć.

Jak vinu nie chce podac to na bank albo kombinowany przebieg albo powypadkowa........

Daj se spokój jak VINu nie chce podać - on dobrze wie po co się VIN podaje klientowi.

Po pierwsze to nie jest GTS tylko zwykly liftback.

Po drugie nie wiem jak wy dzwonicie, ja wykonałęm z ciekawości jeden telefon i podobno: Auto kupione w Polsce w Białostockim salonie, jeżdził tym jakiś lekarz - jedyny właściciel samochodu, rok temu zmieniony rozrząd, pan wyśle numer vin jak sie mu wyśle na maila skan dowodu osobistego z prośbą o przesłanie numeru VIN (niby chce skan bo nie ufa ludziom, a nuż potrzebny jest numer VIN do przebitki kradzionego auta). Pan zarzeka sie że 1000% bezwypadek i oryginalny przebieg. Jak by sie okazało że przebieg nie jest oryginale Pan zwraca kase za podróż.

Dla mnie golas i nie wart swojej ceny.

a moim zdaniem dobra cena. za GTS trzeba dać ok 30 tys.

Czy cena jest dobra, to się okaże podczas oględzin. Już niejedna super fura tu była opisywana...

Ciekawe... On VINu nie poda bo numery wykorzystasz i przebijesz - a ciekawe co on zrobi z Twoimi danymi z dowodu, nr PESEL itd. Wyslij a założe się o czteropaka, że nr VIN i tak nie poda! Handlarz-krętacz i tyle! Chodzi mu o to żebyś tylko przyjechał.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...