Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

sim0_n

Zakup SIGNUM z ogłoszenia proszę o opinię

Recommended Posts

Witam forumowiczów, jestem nowym użytkownikiem vectraclub.pl z powodu zamiaru kupna Opla Signum. Próbuję właśnie znaleźć odpowiedni egzemplarz. Sporo poczytałem o tym aucie ale Państwa opinia będzie dla mnie bezcenna. W przeciągu kilku dni ukazało sie ogłoszenie:

Please login or register to see this link.

Proszę o pomoc, czy jest to egzemplarz godny uwagi ? Co może być niepokojącego w powyższym ogłoszeniu?

I jak Państwo myślą, w jaki sposób mogło powstać wgniecenie (?) na desce rozdzielczej po stronie pasażera ? Z góry dziękuję.

Nie wiem czy 2.0T Signum nie powinno mieć widocznych końcówek wydechu .Wszystkie 2,0T jakie widziałem tak miały.

Please login or register to see this quote.

Może mieć ale nie musi.

Na tylnym zderzaku jakby nierówno odcięty kolor od czarnego plastiku.

Co do deski to być może była wystrzelona poduszka i coś tu jest kombinowane.

Edited by MariuszOPC

do tych 144tyś proponuje dorzucić minimum jeszcze 100tyś przebiegu.

A na jakiej podstawie? Sprawdzałeś VIN w serwisie? Czy tylko tak żeby zniechęcić?

Normalny przebieg jak na SIGNUM 2.0T z Niemiec. Równie dobrze może być tak jak piszesz, ale niekoniecznie.

Bardziej bym sie bał tego, że to PŁOCK, a auta z tamtąd nie mają najlepszej opinii.

To wgniecenie też jest dosyć dziwne, a perforacja deski rozdzielczej wygląda jak po naprawie i malowaniu, lub tak wyplakowana.

Mój SIgnum 2.0T też nie ma wystających końcówek wydechu, więc to normalne.

No na zdjeciach wygląda całkiem fajnie ale jak niepojedziesz i niezobaczysz to sie niedowiesz

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> a deska bardziej wyglada na zarysowaną ;p

Ten Sig ma reflektory skrętne??

tak, sa skretne

mam tak samo deskę i poduszka siedzi na miejscu auto bez wypadkowe ten typ tak po prostu ma jak dużo na słońcu stoi

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

gość sprzedaje jako firma ale wystawia aukcje jako osoba prywatna a z tego co widzę kilka aut już wystawiał, w ogłoszeniu zero info, brak nawet nazwy firmy a wątpię żeby posiadał obecnie 2 auta na sprzedaż i 3 stare aukcje po wpisaniu jego nr tel znalazł google także dla mnie coś tutaj śmierdzi

Bo to on jedyny udaje, że nie jest handlarzem? Być może tylko sobie dorabia i czasem coś sprzeda ale jednak...

Ja też mam tak samo w tym samym miejscu

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

może ktoś z dyni wyjechał przy hamowaniu:) a tak na poważnie to auto wygląda wspaniale:) Płock, Gniezno i Radom podwójna ostrożność wsiadaj w furmanke i jedz oglądać ale ja bym się na twoim miejscu nie napalał...

No i ten tekst "Jest turbo jest zabawa"

/emoticons/default_haha.gif" alt=":haha:">

tak jak ktoś zauważył, auto jest odpalone i pali się kontrolka check engine. Jakbys oglądał go to sprawdź dobrze prawą stronę auta bo albo cały bez bok ćwiartki był malowany albo sama ćwiartka tylko (na zdjęciach ciut inny odcień jakby był)oczywiście nie musiał to być dzwon tylko obcierka

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

- to auto ma 10 lat i to nie jest NORMALNY przebieg dla jakiegokolwiek auta (nie mówiąc o tym że z NIEMIEC mają większe przebiegi) a tym bardziej dużego komfortowego przecinaka

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Edited by skator

161 tys

58 tys

125 tys

139 tys

120 tys

109 tys

Nie chce mi więcej wklejać, ale jak chcesz znajde Ci takich jeszcze około 30 sztuk.

Oczywiście są też takie które mają około 200 tys i powyżej, żeby nie było że 160 tys. km to max!!!

W podanych przez Ciebie linkach są auta od 4-6000 € a nie do tego doliczyć koszty transportu i przygotowania do rejstracji i jak byś nie liczył nie wyjdzie Ci 17600 ze wszystkim i gdzie ten zarobek handlarza?

Niemcy często mają 2 a nawet 3 auta na podwórku, więc takie przebiegi są moim zdaniem realne.

Edit:
A co do handlarzy, to chyba większość kupuje po dzwonach i naprawia u nas w kraju, na potwierdzenie tego mogę dodać, że gdy jedziemy na zachód to co chwile mija się lawetę na której jest kilka aut, które są po przygodach i jadą w kierunku Polski.

Edited by FaZiMoDo

Wszystko wyjdzie przy oględzinach, ciężko jest ukryć 100 tys przebiegu.

bardzo latwo ukryc

wczoraj przekladalem silnik w vc kombi 2007r , zmienialem silnik 3.0CDTI na 2.0 T i auto mialo blisko 300tys przebiegu a srodek i caly stan auta pozwalal spokojnie cofnoc na 150 i napewno sie nie poznasz

dieslel i to 3.0 pewnie nie kręcił sie po mieście wiec wnetrze jak dobrze utrzymane potrafi być w stanie bardzo dobrym ale z benzyniakami jest troche inaczej ale oczywiście nie mam takiej styczności z autami jak ty wiec tylko to moja sugestia:)

tez masz po czesci racje

poprostu jak ktos dba tak ma

Mi chodzi bardziej o to ze jak juz ktos pisze ze auto jest cofniete te 100 tys. to niech to jakos zaargumentuje a nie na zasadzie ze ktos sobie cos ubzdura i pisze glupoty. Moge powklejac 100 ogloszen z DE gdzie vectry w dieslu z 2005-2007 roku maja mniej niz 150 tys.

Bo wszystkie ktore byly tansze sa juz kupione :-)

Wez jeszcze pod uwage ze zawsze iles tam euro da sie utargowac. Czasem sto czasem tysiac.