Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

krzywa

z20net śruba koła pasowego

Polecane posty

może ktoś mi powiedzieć jaki ma gwint śruba dociskająca koło pasowe na wale, normalny czy lewy? czy ktoś zdejmował koło pasowe i jak blokował?

Zobacz tutaj

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

normalny

dzięki za odpowiedź ale już sobie poradziłem drogą dedukcji. zablokowałem koło wkładając przedłużkę w koło pasowe i blokując o wypust bloku, klucz na śrubę z przedłużką ok 80 cm i poszło, koło pasowe wyszło lekko, kombinerkami uszczelniacz delikatnie wyrwałem, a nowy naoliwiony z oporem ale wszedł na swoje miejsce,( trzeba powoli równomiernie z każdej strony wciskać palcem.)została jeszcze łapa napinacza nowa, bo stara miała pęknięcie na obudowie sprężyny. powinna wejść bez podnoszenia silnika(skoro stara wyszła). koszty:

łapa z rolką-215zł, pasek conti...-30zł. uszczelniacz wału- 25zł. regeneracja alternatora 250zł. razem 520zł. dla porównania serwis opla 2600zł min.w/g oświadczenia po usterkach.

może komuś się przyda wrzucę jeszcze fotki jak admin pozwoli.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...