Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Matelin

Zderzak przedni - GTS przedlift (z pdc)

Polecane posty

Heja,

Orientujecie się może czy są w sprzedaży nowe zamienniki GTS'owych, przedliftowych, przednich zderzaków z otworami na czujniki parkowania? Albo może znacie chociaż numer części oryginału? Rozwaliłem swój zderzak w stopniu, który raczej nie pozwala na jego naprawienie. Szukając po katalogach i sklepach internetowych znalazłem same wersje do standardowych sedanów i kombi. Oczywiście używki są na allegro, ale wybór tych z otworami na parktronic też jest mocno ograniczony.

Pozdro.

kazdy zderzak ma zaznaczone miejsce gdzie wierci sie dziure pod czujnik

i co z tego ze kupisz zderzak z dziurami jak na 90% i tak ktos pewnie oderwal mocowania do czujek a jesli nawet nie oderwal to i tak lakiernik bedzie musial sam oderwac do malowania i potem bedzie przyklejal na nowo

A czy kupując nowy zamiennik zderzaka (zakładając że takowe są) mocowania czujników są w komplecie czy nie? Albo ewentualnie takie mocowania są do kupienia jako osobne części?

Generalnie nie spodziewałem się, że aż taki będzie problem z tym zderzakiem....

też szukałem zamiennika gts przód.... odpuściłem temat.... kupiłem używke

nawet jakby prosukowali zamienniki to szkoda pieniedzy i nerw przy montazu

Ja kiedyś kupiłem zamiennik do ibizy i manewrując zimą na podwórku pomiędzy zaspami odwalonego śniegu dojechałem do jednej z zasp na półsprzęgle co spowodowało dosłownie wystrzał zderzaka. Szczena mi opadła jak wyszedłem i zobaczyłem co się stało, pół zderzaka nie było a jego brakujący kawał pokruszył się dosłownie na kawałki 3-10cm nie mam pojęcia z jakiego on był materiału plastiko podobnego

kup używkę (najlepiej w kolorze) i wywierć otwory

nie ma zamienników z otworami - a nawet jeśli są to nie warto

Na naszym rynku nie występują zamienniki tych zderzaków.

Każdy zderzak w VC ma zaznaczone miejsca do wycięcia dziur na czujki i spryskiwacze.

to ja zapytam z drugiej strony, dlaczego uważasz, że nie warto naprawiać poprzedniego? pękł na pół?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...