Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Gregoriuss

Opiłki metalu z otworu wylotowego skrzyni!!

Polecane posty

Witam kolegów z forum!!

Chciał bym się zwrócić z pytaniem o rozpoznanie usterki, mam VB 2.0 16 v i od jakiegoś czasu zauważyłem dosyć mocne szarpanie przy ruszaniu( trzeba było dodawać trochę więcej gazu) lecz dało się spokojnie jechać, natomiast niepokoiły mnie dziwne szmery i tarcia ze strony skrzyni które ucichały po wciśnięciu pedału sprzęgła, do dzisiaj kiedy wyprowadzając autko z garage zaczeło coś chrobotać głośniej niż zwykle, nawet leciał słaby dym spod maski, po otwarciu dostrzegłem małe opiłki metalu które wyleciały z nie zaślepionego otworu skrzyni blisko kolektora, po czym okazało się że nie mam już sprzęgła, pedał się zapada praktycznie bez oporu,tzn. nie wbije żadnego biegu( oczywiście przy pracującym motorze) ale nie wiem za co się brać, czy kupić samo sprzęgło, czy razem z wysprzęglikiem, kurde...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> co się mogło stać, bo zgłupiałem, nawet nie wiem jaką mam skrzynię, jak często i od czego zależało montowanie skrzyni f18 i f23, czym się to różni??

Edytowano przez Gregoriuss

skończyło się sprzęgło kolego.

Zazwyczaj wymienia się kpl, ale ja bym zmienił na nówkę sprzęgło a wysprzęglik dał na zewnątrz jak mam osobiście

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jak w Daewoo Lanos. Mam tak u siebie i wielu moich klientów również. Jak padnie taki wysprzęglik to na trasie w 20 minut wymienisz

ALe pasuje tylko do f18, do f23 juz nie bardzo. Jak masz wsteczny w lewo i do przodu to F18, jak w prawo i do tyłu to F23.

Witam kolegów,

sprawa wyjaśniona, dziś majcher wyciągnął skrzynie, i okazało się że pękła sprężyna w wysprzęgliku i ją zmieliło w komorze, teraz mam inny problem, bo nie mogę znaleźć linek do wybieraka, bo się końcówki upier.... i zabawa nadal trwa.

wstaw d16, zewnętrzny wysprzęglik i taniej wyjdzie i mniej problemów, tak bym zrobił osobiście

taniej wyjdzie kupić skrzynię i kpl, łożyskowania od daewoo jak linki, wysprzęglik i jeszcze inne cuda

Tylko odorek zwróć uwagę, że kolega ma prawdopodobnie f23, zatem cały komplet do wymiany jest, łącznie ze sprzęgłem a to już koszt spory się robi.

dokladnie, wystarczy że zainwestowałem w sprzęgło i łożysko udało mi się kupić nowe LUK-a za ćwierć ceny katalogowej, bo przyznam szczerze że nie spodziewałem się tak wysokich cen części do tego modelu, ale jutro może uda się wreszcie wyjechać o własnych siłach z warsztatu, tylko teraz czekają mnie poszukiwania kompletu linek wodzących idących od lewarka do wybieraka...troche problematyczne w dostaniu w Krk...

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Przepraszam , ale myślę innymi kategoriami, czyli: załatwię sobie sam i sam wymienię

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tak czy inaczej - powodzonka i wiedz kolego co walczysz z tym wysprzęglikiem że w każdej praktycznie VB jest takie G,,,O

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...