Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

jeman85

Wymiana silniczka wycieraczek jaki wybrać.?????????

Recommended Posts

drodzy koledzy wycieraczki w mojej viki po włączeniu biegu I chodzą ok , chodza tak z 5 machnieć po czym chcę je zatrzymac i nic sie nie dzieje, znowu chodza sobie same i zatrzymują się w położeniu jak chcą, wtedy następuje potrzeba opuszczenia ich do położenia wyjsciowego, ale musze sie wstrzelic w te miejsce naciskajac manetke od wycieraczek kilka razy az opadną, jak po kilku min chcę znowu je odpalić z spryskaniem szyb i świateł(źenon) to juz spryskiwacze nie działają a wycieraczki chodzą na II biegu i znowu zatrzymują sie gdzie chca i walka z opuszczeniem w dobre miejsce. jak ktos miał podobny problem prosze o porade czy można kupic silniczek do tych wycieraczek z innym nr niz jest na tym zepsutym, może jest jakaś inna cudowna broń z tą dolegliwością, bardzo prosze o odp. pozdrawiam,

Edited by jeman85

koledzy odzywam się tu gdyż nikt nie pomógł mi w odpowiednim dziale, powiedzcie czy silniczek do wycieraczek można wymienic na silniczek z innym nr a wygladający tak samo, już psycha klęka z tymi wycieraczkami chodza jak chcą, i spryski po spryskaniu jeden raz nikną.podpowiedzcie coś bo nie mogę znalezc silniczka z moim nr, pozdrawiam, prosze o szybka odp.

Kolego ja mam silniczek od wycieraczek do VC kombi rok 2005 bo kupiłem cały mechanizm z silniczkiem a mój został sprawny ale jakie ma nr to nie wiem a na tym co kupiłem śmiga bez problemu nic nie kombinowalem( dodam że kupiłem uzywke)

powiedz mi czy kupiłeś taki sam jak miałes chodzi mi o kształt bo jest kilka modeli a ja chyba zaryzykuje i kupie taki model jak mam nie bede zwracał uwagi na nr

Wyglądał tak samo nie patrzyłem na nr tylko zamontowalem mechanizm ten kupiony i hula bez zarzutu

Pisałeś że giną ci spryskiwacze to może być wina czegoś innego nie silniczka może manetki

Edited by cb2425

wymieniony silniczek wycieraczki działaja sprawnie a spryskiwaczy jak nie było tak nie ma , podobno problem tkwi w skrzynce przekazników.