Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

jeman85

Wymiana silniczka wycieraczek jaki wybrać.?????????

Polecane posty

drodzy koledzy wycieraczki w mojej viki po włączeniu biegu I chodzą ok , chodza tak z 5 machnieć po czym chcę je zatrzymac i nic sie nie dzieje, znowu chodza sobie same i zatrzymują się w położeniu jak chcą, wtedy następuje potrzeba opuszczenia ich do położenia wyjsciowego, ale musze sie wstrzelic w te miejsce naciskajac manetke od wycieraczek kilka razy az opadną, jak po kilku min chcę znowu je odpalić z spryskaniem szyb i świateł(źenon) to juz spryskiwacze nie działają a wycieraczki chodzą na II biegu i znowu zatrzymują sie gdzie chca i walka z opuszczeniem w dobre miejsce. jak ktos miał podobny problem prosze o porade czy można kupic silniczek do tych wycieraczek z innym nr niz jest na tym zepsutym, może jest jakaś inna cudowna broń z tą dolegliwością, bardzo prosze o odp. pozdrawiam,

Edytowano przez jeman85

koledzy odzywam się tu gdyż nikt nie pomógł mi w odpowiednim dziale, powiedzcie czy silniczek do wycieraczek można wymienic na silniczek z innym nr a wygladający tak samo, już psycha klęka z tymi wycieraczkami chodza jak chcą, i spryski po spryskaniu jeden raz nikną.podpowiedzcie coś bo nie mogę znalezc silniczka z moim nr, pozdrawiam, prosze o szybka odp.

Kolego ja mam silniczek od wycieraczek do VC kombi rok 2005 bo kupiłem cały mechanizm z silniczkiem a mój został sprawny ale jakie ma nr to nie wiem a na tym co kupiłem śmiga bez problemu nic nie kombinowalem( dodam że kupiłem uzywke)

powiedz mi czy kupiłeś taki sam jak miałes chodzi mi o kształt bo jest kilka modeli a ja chyba zaryzykuje i kupie taki model jak mam nie bede zwracał uwagi na nr

Wyglądał tak samo nie patrzyłem na nr tylko zamontowalem mechanizm ten kupiony i hula bez zarzutu

Pisałeś że giną ci spryskiwacze to może być wina czegoś innego nie silniczka może manetki

Edytowano przez cb2425

wymieniony silniczek wycieraczki działaja sprawnie a spryskiwaczy jak nie było tak nie ma , podobno problem tkwi w skrzynce przekazników.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...