Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Goblin670

problem ze skrzynia biegów

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem kupiłem Opla vectre kombi 1.8 16v 97r. Po dwóch dniach jazdy nie mogłem włożyć 4 biegu, (zgrzyt,albo wyskakiwał bieg) jezdziłem dalej bez 4.. pojechałem do miasta przyjechałem do domu postawiłem samochód wieczorem chciałem gdzieś jechać i ''zonk'' nie mogę włożyć wstecznego ani 1 i 2, wkładam 3 puszczam sprzęgło a samochód jedzie do tyłu, zablokowała mi sie skrzynia na wstecznym albo na 1 lub 2 bo nie mogę ich włożyć ani wyjąć. Co mam zrobić żeby odblokować skrzynie bo nawet do mechanika nie pojadę bo jest cały czas na wstecznym. Zaznacze ze jest to skrzynia F18. Proszę o pomoc.

Musisz obejrzeć czy nie poszła któraś poducha i czy wybierak działa prawidłowo

a jak mam sprawdzić wybierak? Przenam sie że nie jestem specjalistą od naprawy aut i nie wiem za wiele na ten temat..

Musisz obejrzeć czy nic nie spadło. Więcej nic nie zrobisz. Zajrzyj pod maskę. Od kabiny do skrzyni będzie leciał drążek wybieraka. Zobacz czy przy skrzyni nic luźno nie zwisa. Zobacz najpierw te poduszki