Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
vanisz

Vectra C HB GTS - Fotelik na tylne siedzenie 9-18KG

Recommended Posts

Witam,

Mam do Was pytanie.

Posiadam Vectre C GTS 2008r. tapicerka półskórzana. Z tego co kojarzę posiadam ISOFIX, ale nie wiem czy będę z niego korzystał. Fotelik raczej będzie na stałe w samochodzie.

Czy możecie polecić jakiś fotelik w wadze 9-18 KG który dobrze leży na tylnej kanapie ?

Zastanawiam się nad Romer King Plus lub Romer King 2LS.

Proszę o poradę.

Pozdrawiam,

mój syn jeździ w maxi cosi priori (czy jakoś tak się pisze) i fotelik też jest na stałe ale od czasu do czasu popuszczam pasy ( jak jadę bez syna)lub wkładam do bagażnika fotelik bo strasznie gniecie kanapę i długo gąbka fotela powraca do swojego normalnego kształtu. Fotelik jest bardzo stabilny. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Teraz wyszły jakieś nowe modele tej firmy.

ja mam Romera king i dwoje urwisów

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> i powiem szczerze ze fotelik dobrze mi leży tylko muszę zagłówki podnieść na maksa, żeby fotelik dobrze się oparł o oparcie kanapy no i jako, że mam pełną skórę to oczywiście jakaś podkładka z miękkiego materiału pod foteliki bo plastik długo by nie pozostawił tapicerki w nienaruszonym stanie

Mam Vectrę C GTS HB 2004 i jestem na etapie kupna fotelika dla dziecka 9-18kg.

Wspomniano wcześniej, że Romer King LS pasuje, ale z tego co widzę na zdjęciach ten fotelik ma szeroką podstawę i mam wątpliwości, czy nie będzie za szeroka, bo kanapa w wersji GTS ma dosyć wysokie wyprofilowania.

Drugi fotelik nad którym się zastanawiam to Maxi-Cosi Tobi. Ma wąską podstawę, która powinna wpasować się w wgłębienie kanapy, ale nie wiem czy w tym przypadku wystarczy pasa, bo w Vectrze pasy są krótkie, a mocowanie tego fotelika wymaga dłuższego pasa niż Romer.

Czy przy tych fotelikach zostaje wystarczająco dużo miejsca dla pasażera z przodu, żeby jednocześnie dziecku z tyłu nie opierało się na oparciu?

Może ktoś się  wypowiedzieć w tych kwestiach? Z góry dzięki!

Mam Vectrę C GTS HB 2004 i jestem na etapie kupna fotelika dla dziecka 9-18kg.

Wspomniano wcześniej, że Romer King LS pasuje, ale z tego co widzę na zdjęciach ten fotelik ma szeroką podstawę i mam wątpliwości, czy nie będzie za szeroka, bo kanapa w wersji GTS ma dosyć wysokie wyprofilowania.

Drugi fotelik nad którym się zastanawiam to Maxi-Cosi Tobi. Ma wąską podstawę, która powinna wpasować się w wgłębienie kanapy, ale nie wiem czy w tym przypadku wystarczy pasa, bo w Vectrze pasy są krótkie, a mocowanie tego fotelika wymaga dłuższego pasa niż Romer.

Czy przy tych fotelikach zostaje wystarczająco dużo miejsca dla pasażera z przodu, żeby jednocześnie dziecku z tyłu nie opierało się na oparciu?

Może ktoś się  wypowiedzieć w tych kwestiach? Z góry dzięki!