Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
audiofil1979

Vectra C - Radio CD30 MP3 - ucieka bas przy robieniu głośniej

Polecane posty

Witam serdecznie.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał może taki problem.

Otórz przy robieniu głośniej w radiu cd 30 mp3 (nie podam wartości skali bo nic takiego mi się nie wyświetla) jest taki moment, że nagle słabną niskie tony. Owszem w aucie robi sie głośniej, ale jest mniej basu. Potencjomert jest skokowy i starczy jeden przeskok w prawo na pokrętle i bas ucieka, znowu w lewo i wraca z powrotem. Odnoszę wrażenie, że może jest to jakiaś forma nie wiem: ochrony głośników lub słuchacza.???

Regulacja basem: nic nie daje. W pewnym momęcie poprostu go ubywa.

Czy ktos zaobserwował takie cudo u siebie?

Aha. Dodam rocznik 2006, wyświetlacz BID

Pozdrawiam.

Poproszę o sugestie.

Radio świruje, mało spotykana usterka. Przy dużej amplitudzie końcówka może pada. Takie sobie wróżenie. Jak stanie na tym że masz radio umarte to mam 30mp3 z gidem 3 linie za niewielką kasę.

Kolego w nowszych autach np Astra IV z CDR400 jest takie zabezpieczenie które działa tak jak opisałeś. Przy ponad 80% głośności radio zmniejsza niskie tony tak by jakość odsłuchu była dobra oraz nie spowodować uszkodzeń głośników.

Ale w VC czy to przedlift czy polift czegoś takiego nie ma... przynajmniej u mnie.

Edytowano przez krzysiek16v

Witam

Ustrekę radia raczej wykluczam. Wszystkie funkcje działją należycie od strony techinicznej. Żadnych zastrzeżeń do lapania sygnalu radiowego, odczytu CD, MP3, regulacji barw tonów, balans itp.

Raczej sam szukalbym czegoś w materii oprogramowania.

Więc właśnie kolejne pyatnie. Czy istnieje jakaś regulacja, zmiana ustawienia poprzez np op-com?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

tak jak napisał krzysiek16v jest to normalna rzecz i z Twoim radiem wszystko ok

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> u mnie w polifcie jest dokładnie tak samo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam ponownie.

Może ktoś mi odpowie.

Radio przypominam CD 30 mp3 wyświetlacz BID.

Czy jest możliwość przy zabawie np. OP-comem aby na wyświetlaczu przewijał się tytuł odtwarzanego utworu mp3. Jeżeli tytuł jest długi niestety wyświetla się tylko tyle ile może pomieścić się w lini wyświetlacza.

Jak jest u was. Jakieś sugestie?

według mnie nie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...