Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorz1652

Problem z lpg

Polecane posty

Witam. Mam vectre c z silnikiem 1.8 rok 2002 I mam w nim zamontowany lpg z butl 55l do kt powinno wchodzi栴5l A mi wchodzi 38 i podejrzewam tutaj e bꤺie le ustawiony pywak i za wczas wybija podczas tankowania, ale to jeszcze nie jest problem moe tak byc tylko co mnie bardziej wkurza to to ze kontrola od poziomu gazu to tak wariuje ze krateczki gasn jak chc. Ostatnio przy ujemnych temp. Zatankowalem do pena i podczas jazdy depnem mocniej na pada gazu a ten debil piszczy ze nie ma gazu. Nieraz piszczy takim chrapliwym gosem a nieraz w ogole nie piszczy tylko tak pyka ze w ogole nie sycha栮ieraz sie꠭i zdarzy ze nie wiem ze jade꠮na benzynie. Powiedzcie mi dlaczego jak jest zatankowany do pena to potrafi wybi栰rzeczy栮a benzynꠣzy przez ta kontrolka co szwankuje czy komputer co miesza?

Spalanie jest ok bo przy spokojniej jedzie ok 8,5-9l

Edytowano przez grzegorz1652

jeżeli chodzi o pojemność butli to wszystko w porządku butla od gazu nie może być napełniona w 100% tylko w 75-80% max nawet jak masz książeczkę od gazu to tam o tym pisze

co do kontrolki to z tym że pokazuje nie dokładnie ile jest gazu w butli to standard ale że przełącza przy pełnej butli na bzyne to już nie jest normalne można gdybać że to przełącznik bo na to by wyglądało ale pewności nie mam najlepiej udać się do swojego gaziaża i powiedzieć jaki jest problem na pewno poradzi

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Żaden przełącznik. Albo spada ciśnienie gazu (najprawdopodobniej) przez uszkodzony/niewłaściwy reduktor, albo spada temp. gazu. Trzeba podłączyć pod kompa i zobaczyć co się dzieje

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...