Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Maxsimus

Nie wylogowane UWA.

Polecane posty

Witam. Noszę się z zakupem modułu UWA. W wyposażeniu mojego egzemplarza było UWB więc wszystkie wiązki już gotowe. Mam możliwość kupna modułu UWA ale nie wylogowanego zaś ze znanym kodem car pass. Czy istnieje możliwość zalogowania go w moim aucie? Z góry dzięki.

Jak masz carpass to nie powinno być problemu.

Musisz najpierw wylogować UWA.

Car pass nic Ci nie da jak nie została wylogowana

Jak chcesz wylogować to zapraszam na PW

Edytowano przez KonradS

Jak masz PIN do uwa,to najpierw musisz tym pin zalogować swoje radio i potem podłaczyć uwa i wylogować ,radio jest modułem nadrzędnym dla uwa i tylko mozna uwa rozlogować jak te 2 moduły mają zgodny PIN.Można to zrobić tylko tech2 lub MDI.

Edytowano przez Wlodarski1

Nie bardzo rozumiem jak tym pinem zalogować radio? Pin do radia mam inny jedynym elementem nie sparowanym z moim numerem vin będzie UWA. Myślałem że po podłączeniu UWa do radia pokaże się UWA safe ale po wpisaniu pinu będe mógł wpisać vin z mojego auta. OC nie da rady?

Edytowano przez Maxsimus

No cóż już wyjaśniam,jak masz radio zalogowane innym kodem to jak podłączysz uwa z innym kodem to nie wylogujesz.Musisz najpierw rozlogować swoje radio,potem zalogować pinem od uwa i wtedy jak podłaczysz uwa to możesz rozlogować,prościej się nie da wytłumaczyć

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jak coś to pisz na priv lub zadzwon to wytłumaczę co i jak.Tu masz kontakt do mnie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Witam

Dopinam się do tego tematu, bo mam problemy ze swoim UWA w VC.

Auto kupiłem od ASO sprowadzone z Niemiec używane.
Miało zamontowaną instalacje przewodową z koptym do Sony-Ericsona.
W ASO wyłaczyli mi telefon jako nie przydatny, bo i tak korzystam z innej komórki.
Przekonany byłem, że mam moduł UWB i na jakiś czas odłożyłem temat telefonu.
Ostanio zainteresowałem się nim ponownie.
Zapoznałem się na forum z tematem "Instalacja UWA w miejsce UWB" i innymi z tym związanymi.
W między czasie www.automo.pl sprawdziłem wyposażenie mojej viki i okazało się, że jest tam UWA nie UWB.
Hmm... Sprawdziłem naocznie w samochodzie - UWA.
Podpiąłem OP-COMa (mam od paru dni):
- ustawiłem UHP na obecny.
- ustawiłem w wyświetlaczu UHP na obecny.
Pojawiła się zakładka z telefonem na wyświetlaczu i napisem "No phone" (cos w tym rodzaju).
Po naciśnięciu pokrętła pojawia się na chwilę menu, a potem komunikat "UHP safe" i kicha.
Naciśnięcie słuchawki na kierownicy skutkuje komunikatem "Keine ....". Niemiecki to nie mój język.
Zależy mi na 2 rzeczach:
1. Uruchomić UWA z opcją bluetooth.
2. Zmienić komunikaty słowne na angielskie.
Najwyraźniej sam sobie z tym nie poradzę.
Czy może mi ktoś pomóc? Z góry dziękuję.
Edytowano przez jarekos1301

Jakie radio, jaki rocznik auta ?

Wszędzie ustawiłeś portal telefonu na obecny ?

Nie pamiętam, najwyżej ktoś mnie poprawi, ale w radiu też się ustawia i w kilku innych modułach

Aktywacja UWA tylko techem,pokazujesz na CAN w climatronic,radio i wyświetlacz,no i jeszcze na nowo procedura kodowania,czyli dopisanie UWA kodem PIN.Ale opcom nie da rady,tylko tech serwisowy i kumaty operator techa

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dlaczego wszyscy piszą że opcomem nie da rady, ja montowałem uwa przy pomocy opcoma i wszystko poszło bez problemu, nawet index w uwa

Radio CDC 40 Opera. VC rocznik 2006. Ustawiałem UWA Obecny w UWA, EHU i DIS. W innych nie znalazłem.

Opcom wywala się na rozkodowaniu i kodowaniu.

Najciekawsze, że jak pisałem wcześnie, ten UWA był zamontowany fabrycznie. Z dokumentami auta dostałem nawet instrukcję obsługi do tego modułu.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Musisz jeszcze pokazać na can w panelu climatronic,chyba,że masz półautomatyczną klimę,to w tym panelu nie występuje UWA w konfiguracji.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jeżeli napis "UHP safe" świeci non stop tzn że UWA jest niewylogowane/pochodzi z innego auta i ma inny kod.

Opcomem tego nie ogarniesz.

Musisz najpierw wylogować moduł dopiero potem możesz zalogować UWA opkiem.

Język zmieniasz interfejsem ostatnio sporo bawiłem się UWą i mogę potwiedzić że opek ogarnia ją bezproblemow

Edytowano przez drahe

Dzięki za wszystkie porady. Sprawa ogarnięta dzięki dużemu wysiłkowi kolegi Kola76. Okazało się, że poprzedni właściciel zmienił komplet radio+wyświetlacz nie wylogowując UWA. Radio+wyświetlacz miało inny kod niż podany na pass card. Na szczęście Kola76 poradził sobie ze wszystkim. Na koniec okazało się jednak, że UWA ma walnięty bluetooth. "Nieszczęścia" lubią chodzić parami

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">. Dobrze, że miałem drugie UWA. Teraz mogę się cieszyć gadaniem z telefonem w kieszeni.

Jeszcze raz wielkie dzięki Kola76.

Edytowano przez jarekos1301

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.