Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Przemko77

Świeci się kierownica z ! a wspomaganie działa ?

Recommended Posts

Witam

Jak wyżej , świeci się kierownica z wykrzyknikiem. Po podłączeniu kompa pokazało czujnik pompy wspomagania. Moje pytanie, czy gdyby był czujnik popsuty to nie działało by wspomaganie? Znajomy w sklepie mówił że nie powinno działać a u mnie wszystko działa. Ma może ktoś jakieś pomysły? Z góry wielkie dzięki.

sprawdź poziom oleju w pompie

i napisz dokładnie co to za błąd (nr + opis) i czym odczytywany

Poziom jest dobry. Co do błędu to nie pytałem mechanika jaki błąd i czym sprawdzał. Sprawdzał jak kupiłem auto czy sprzedający mówił prawdę o świecących kontrolkach, jeszcze świeci silnik a to coś z sondą lambda (z tego co wyczytałem na forum to gaz źle ustawiony) auto jest na LPG. Postaram się jeszcze raz podjechać i dopytać.

witam Przemko. Mam ten sam problem

czujnik poziomu płynu wspomagania walnięty. wspomaganie jak najbardziej działa. Tylko mnie zastanawia, bo wymontowałem czujnik, sprawdziłem czy zmienia się rezystancja przy zmianie położenia tej tulei na czujniku i jest ok. muszę zobaczyć jeszcze czy nie jest gdzieś przerwany obwód

U mnie kierownica po zablokowaniu ma lekkie luzy. Blokada za słabo trzyma. Może to też jest wina świecącej kontrolki ?

Na razie brak czasu żeby podjechać do mechanika.

Please login or register to see this quote.

Na twoim miejscu nie liczył bym na to.

witam mam pytanie ostatnio zapolila mi sie kontrolka na zolto od kierownicy po zgaszeniu auta i po ponownym odpaleniu zgasla co to maze byc za przyczyna czy moze ktos mi doradzic w tej sprawie

też podłacze się do pytania - objawy jak wyżej

Podłączyć pod kompa i odczytać błędy,naprawdę jesteście nie poważni myślicie ze po takich informacjach ktoś Wam poda przyczynę Usterki,a po drugie niektórzy to wpadają chyba w paranoję żeby po czym takim pisać na forum ,jakbym miał pisać po każdym dziwnym zapaleniu się kontrolki to bym miał pewnie z 10 tyś postów ,niestety VC już tak ma że CAN jest zbyt czuły i byle pier**** od razu wywala na blat