Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

19karol91

Problem z elektryka

Polecane posty

Witam wszystkich jak w temacie mam problem z elektryka w swoim autku. Konkretniej chodzi o to ze zamykam i otwieram auto przekręcając kluczyk ponieważ nie działa mi otwieranie z pilota i gdy przekręcał kluczyk żeby otworzyć auto zaczynaja mi migać awaryjne i po przekręceniu kluczyka przestają czy to mIzę mieć jakiś związek z alarmem? Prosiłbym o poradę co z tym zrobic

Rozumiem że tego o jakie auto chodzi i czy ma alarm seryjny czy dokładany mamy się dowiedzieć od wróżbity Macieja ??

a model auta to już nie łaska ?

Opel vectra b 2001 rok 2.0dti pięcio drzwiowy zielony tyle wystarczy czy cos jeszcze potrzeba?

Ale migają dłużej czy jak?

Bo przecież przy zamykaniu/otwieraniu auta migaja kierunki jeden czy dwa razy

Awaryjne migają przy zamknięciu/ otwarciu auta z pilota, zamykając i otwierając z kluczyka kierunki nie migają - tak jest w std.

Natomiast jak masz alarm jakiś dołożony bez pilota, tylko sterowany centralnym zamkiem to chyba jest możliwe że kierunki zaczynają sygnalizować jego załączenie/ wyłączenie.

Napisz jaki masz dokładnie alarm dołożony.

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów:-) Mam następujący problem,auto odpala prawie na dotyk ( vectra b 1.8 16v 98 ) ale jak auto jest odpalone to kluczyk wychodzi bez żadnego problemu,i nie świeci mi żarówka od aku nawet po wymianie na nową, nie świeci się też od poduszek,również wymieniałem na nową czy te tematy mają ze sobą coś wspólnego? Możecie mi jakoś pomoc Panowie?

Jak otwieram z kluczyka to migają cały czas. Dopiero przestają jak przekręcę zapłon.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

jak juz pisałes w jednym temacie - to sie go trzymaj a nie pisz wszedzie bo tylko syf sie robi na forum

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...