Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

19karol91

Problem z elektryka

Recommended Posts

Witam wszystkich jak w temacie mam problem z elektryka w swoim autku. Konkretniej chodzi o to ze zamykam i otwieram auto przekręcając kluczyk ponieważ nie działa mi otwieranie z pilota i gdy przekręcał kluczyk żeby otworzyć auto zaczynaja mi migać awaryjne i po przekręceniu kluczyka przestają czy to mIzę mieć jakiś związek z alarmem? Prosiłbym o poradę co z tym zrobic

Rozumiem że tego o jakie auto chodzi i czy ma alarm seryjny czy dokładany mamy się dowiedzieć od wróżbity Macieja ??

a model auta to już nie łaska ?

Opel vectra b 2001 rok 2.0dti pięcio drzwiowy zielony tyle wystarczy czy cos jeszcze potrzeba?

Ale migają dłużej czy jak?

Bo przecież przy zamykaniu/otwieraniu auta migaja kierunki jeden czy dwa razy

Awaryjne migają przy zamknięciu/ otwarciu auta z pilota, zamykając i otwierając z kluczyka kierunki nie migają - tak jest w std.

Natomiast jak masz alarm jakiś dołożony bez pilota, tylko sterowany centralnym zamkiem to chyba jest możliwe że kierunki zaczynają sygnalizować jego załączenie/ wyłączenie.

Napisz jaki masz dokładnie alarm dołożony.

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów:-) Mam następujący problem,auto odpala prawie na dotyk ( vectra b 1.8 16v 98 ) ale jak auto jest odpalone to kluczyk wychodzi bez żadnego problemu,i nie świeci mi żarówka od aku nawet po wymianie na nową, nie świeci się też od poduszek,również wymieniałem na nową czy te tematy mają ze sobą coś wspólnego? Możecie mi jakoś pomoc Panowie?

Jak otwieram z kluczyka to migają cały czas. Dopiero przestają jak przekręcę zapłon.

Please login or register to see this quote.

jak juz pisałes w jednym temacie - to sie go trzymaj a nie pisz wszedzie bo tylko syf sie robi na forum