Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Bizzare

NCDC 2013 z CID'em nie działa po serwisie.

Polecane posty

Hej Drodzy Forumowicze i Forumowiczki. Mam problem z NCDC 2013 po oddaniu do serwisu ( Serwis Bosch w Łomży) auta aby mi zrobili radio bo raz się uruchamiało, a raz nie coś mi spieprzyli i teraz sytuacja wygląda następująco. Odpalam samochód radio się uruchamia ale nie mogę nic zrobić ani zmienić radiostacji, ani poruszać się po menu na wyświetlaczu, brak jest podświetlenia radia no nie mogę zrobić nic. Kiedy wyłączę zapłon radio dalej gra nawet po wyjęciu kluczyka dopiero jak wyjmę bezpiecznik od radia ten z lewej strony auta to wtedy radio przestaje działać. Mieli mi odblokować komputer w mojej Viki a tylko gorzej zrobili macie może jakąś radę na to czy da się to wogóle jeszcze naprawić czy tylko kupno nowego radia pozostaje. Pozdrawiam

według mnie radio złom , mam to samo , jak radio gra nie musisz wyciągać bezpiecznik po godzinie samo sie wyłączy

Nie jestem wróżbitą i czarodziejem ale możliwe, że jest to usterka w obrębie pamięci radia. Można dokonać próby naprawy ale również nie ma gwarancji, że naprawa się powiedzie. Testowałem taki radioodbiornik symulując usterkę pamięci i rzeczywiście radio było wygaszone, nie dało się sterować z poziomu panela a słyszalny był dźwięk z głośników. Dźwięk zanikł dopiero po wyciągnięciu kostki znajdującej się z tyłu radioodbiornika.

U mnie myk z pamięcią się Nie powiódł mimo wgrania nowego softu radio dalej nie sprawnie

Jeżeli można podpytać, w którym rodzaju pamięci dokonywałeś aktualizacji? Szeregowa? Flash?

Panowie,czy jest sens doktorat pisać na ten temat? NCDC 2013 i 2015 to radia przeżytki i nie warto naprawiać,aczkolwiek wszystkie kłopoty wiążą się w tych radiach z hardware

doktoratu nie ma sensu ale jak ktoś nie potrzebuje metropolitan opery w aucie to może potrzebuje recepty na tanią naprawę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

nie każdego stać żeby dołożyć 10% ceny auta na lepsze caraudio

I dodatku są najlepiej grające radia w przedliftach ,i idąc tropem Jarka byśmy musieli pozbyć się 99% sprzętu bo to już przeżytki

bez urazy Jarku

Edytowano przez dare40

Mi moje NCDC 2013 w zupełności wystarczy i mam nadzieję, że uda się je zrobić nie potrzebuje Bóg wie czego w samochodzie ma grać, odtwarzać płyty i sterować komputerem i tyle.

Nic dodać nic ując, same orły. Nikt nie pomoże, najlepiej zmieniać całe zestawy..

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...