Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
kaczyczw

VB. problem z radiem i zamkiem

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem tu nowy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> mam wielka prośbę opowiem wam co się dzieje jakieś 2 miesiące temu wsiadłem do auta i okazało się ze stacyjka się zablokowała wiec pojechalem koleś zrobił na miejscu ale bez blokady koszt 100 zł i po czasie przestał działać pilot nie dało się go nawet zaprogrmować przy włączonym zapłonie a ostatnio wymieniałem zarówke w bagażniku i nie chcący dotknołem blachy i zwarcie wiec wymieniłem bezpiecznik bo all wysiadło licznik kierunki oświetlenie auta radio tyle zauwazyłem po wymianie nie działały kierunki cały czas swiecily na pulpicie nawet po zamknięciu auta po chwili namysłu odpalilem auta to pomogło zaczeły działać. właczyłem radio chciałem wpisać kod trzymając AS i włączając radio ale nic się nie dzieje . dodam ze jak przedtem po regeneracji stacyjki przy odpaleniu auta radio się wyłączało

Proszę o swoje sugestie bo smutno bez radio model car400

może spaliłeś nie jeden bezpiecznik

Bezpieczniki sprawdziłem wszystkie w środku jAK i pod maska . dodam ze od zmiany stacyjki nie wpisywałem kodu do radia . po za tymi dwoma rzeczami wszystko działa . komputer wyświetla mi 3 rożne wiadomosci z powodu tego ze bardzo nie widać co tam pisze bo mi ucina połowe napisze wam co pisze za jakiś czas 2 to napewno cos o płynie chłodniczym bo było mało jak dolałem to nie przestało mi tego wyświetlać i jeszcze jedna rzecz jak podłaczylem go pod laptopa programem opcom to diody świeciły na kablu ale program raz za razem się zawieszał .

A w radiu sprawdziłeś bezpiecznik?

No z tyłu widziałem na przewodach tylko jeden a w radiu nie patrzałem bo sie włącza . hmm jutro jak będę miał czas to sprawdze

Szczęśliwego nowego roku !!!

Sprawdziłem bezpiecznik w radiu jest ok .to jest 2 radio wiec juz wpisywalem kod . a może być to wina regeneracji stacyjki bo jak pisałem na początku. radio mi się wyłączało przy odpalaniu auta a przedtem jak wiadomo radio się włączało tylko co z tym zrobić ? Jeżeli może tkwić w tym wina

Sprawdź dokładnie, a najlepiej podmień oba bezpieczniki F21 i F22. Jeżeli radio dalej nie ruszy sprawdź czy na bezpieczniku F21 pojawia się +12V po przekręceniu kluczyka na zapłon, jeżeli go nie będzie to kostka stacyjki do wymiany/ sprawdzenia.

Sprawdziłem bezpieczniki są ok radio się włącza i tak samo Klima działa one SA pod jednym bezpiecznikiem jak sprawdzałem oświetlenie auta tez jest . ale dalej nie mogę wymusić od radia aby wbić kod . podłaczyłem stare radio i działa w temtym kiedys grzebałem bo nie chciało łapać stacji i jak zdemontowałem odtwarzacz kaset komputer nie chciał juz od niego kodu ale dalej nie łapie na max głos to cicho słychac cos tam.

Może wiecie co trzeba zrobić aby usunąć kod ale nie zepsuć odtwarzacza kaset ?

Edited by kaczyczw

Koledzy Okazało sie ze to wina kostki stacyjki po podłaczeniu przewodu do akumulatora i podpieciu go pod radio z tyłu pod + od stacyjki wejscie chyba nr 4 wbiłem sobie kod bez problemu

i po odłaczeniu go radio juz mi działa normalnie tylko wada jest to ze trzeba je włączać i wyłączać samemu .. teraz pomyślę nad zmianą kostki stacyjki

Dziękuje za Porady