Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zubrin

podgrzewane spryskiwacze

Polecane posty

Chciałem założyć podgrzewane spryskiwacze, jak otworze klapke od filtra pyłkowego widze wtyczkę (chyba od nich) i tu moje pytanie czy jak kupie dysze z instalacją to po podłączeniu bedą działały czy trzeba mądrym programem coś włączyć?

jak ktoś ma takie dysze może mi wstawić fotke gdzie ma podłączone żebym wiedział na 100%

Jeśli zostaniesz gdzieś grzane dysze to prawdopodobnie będą one sprawne ale z możliwą do wystąpienia usterka która powoduje przepalanie tych grzalek. GM prowadził akcje dezaktywacji grzanych spryskiwaczy szyby i nie zalecają ich używania.

Żeby je uruchomić, musisz aktywować je Techem w kompie. Wtyczka znajduje się w podszybiu po lewej stronie od filtra, wiec to zapewne ta którą znalazłeś.

a po co się pchać w podgrzewane sokor były problemy z paleniem się sprysków , osobiście mam mgłowe i jeszcze mi nie zamarzły

W aso kupisz spryski wraz z wiązka która została poprawiona po akcji serwisowej koszt całości ok 65 zł. Jak ktoś chce to mogę wkleić treść maila którego otrzymałem od gm w tej sprawie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wklej, będzie dla potomności.

niestety nie mam już ego maila, musiałem go skasować jak robiłem porządki na @ ale generalnie wygląda to tak że dokonali modyfikacji wiązki którą trzeba kupić u nich za ok 35zł i jak masz podgrzewane dysze to tylko ją podpiąć a jak nie masz grzanych sprysków to i je zakupić koszt ok 16 zł/szt, z tego co wiem to można wyjąć same wkłady z podgrzewanych i podmienić z obudową od mgłowych i wtedy ma się mgłowe z iśki dodatkowe podgrzewane

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Pierwsze słyszę o podgrzewany dyskach do sprysków mgłowych

kwestia ta była poruszana w innym temacie, aby je zrobić musisz mieć 2 pary 1 mgłowych i 2 zwykłych podgrzewanych, podobno wystarczy wymienić środek który jest w obudowie

Jak chcesz mam niepotrzebny komplet spryskow grzanych, może Ci sie przydadzą do testów

Oddam za grosze jak cos to bij na PW

mam komplet w domu i zamontowane mgłowe ale odpuściłem bo nie mam potrzeby mieć mgłowych podgrzewanych

Ja kupilem do swojego siga spryski mglowe z iski z mysla o zamianie. Po dostaniu sie do spryskow w aucie zobaczylem ze sa one grzane.

Moje pytanie jest takie czy sa dostepne mglowe spryski grzane od iski zeby je zalozyc do siebie i w jaki sposob ich grzanie jest odpalane. Jak wlacze grzana tylna szybe to i grzanie spryskow sie wlacza czy w jakis inny sposob sie zalaczaja ??

W isce nie ma grzanych sprysków

winiak61 a wiesz moze w jaki sposob grzanie tych spryskow w signumie sie zalacza??

Poprzez włączenie grzania tylnej szyby

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...