Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Zubrin

podgrzewane spryskiwacze

Recommended Posts

Chciałem założyć podgrzewane spryskiwacze, jak otworze klapke od filtra pyłkowego widze wtyczkę (chyba od nich) i tu moje pytanie czy jak kupie dysze z instalacją to po podłączeniu bedą działały czy trzeba mądrym programem coś włączyć?

jak ktoś ma takie dysze może mi wstawić fotke gdzie ma podłączone żebym wiedział na 100%

Jeśli zostaniesz gdzieś grzane dysze to prawdopodobnie będą one sprawne ale z możliwą do wystąpienia usterka która powoduje przepalanie tych grzalek. GM prowadził akcje dezaktywacji grzanych spryskiwaczy szyby i nie zalecają ich używania.

Żeby je uruchomić, musisz aktywować je Techem w kompie. Wtyczka znajduje się w podszybiu po lewej stronie od filtra, wiec to zapewne ta którą znalazłeś.

a po co się pchać w podgrzewane sokor były problemy z paleniem się sprysków , osobiście mam mgłowe i jeszcze mi nie zamarzły

W aso kupisz spryski wraz z wiązka która została poprawiona po akcji serwisowej koszt całości ok 65 zł. Jak ktoś chce to mogę wkleić treść maila którego otrzymałem od gm w tej sprawie.

Please login or register to see this quote.

Wklej, będzie dla potomności.

niestety nie mam już ego maila, musiałem go skasować jak robiłem porządki na @ ale generalnie wygląda to tak że dokonali modyfikacji wiązki którą trzeba kupić u nich za ok 35zł i jak masz podgrzewane dysze to tylko ją podpiąć a jak nie masz grzanych sprysków to i je zakupić koszt ok 16 zł/szt, z tego co wiem to można wyjąć same wkłady z podgrzewanych i podmienić z obudową od mgłowych i wtedy ma się mgłowe z iśki dodatkowe podgrzewane

Please login or register to see this quote.

Pierwsze słyszę o podgrzewany dyskach do sprysków mgłowych

kwestia ta była poruszana w innym temacie, aby je zrobić musisz mieć 2 pary 1 mgłowych i 2 zwykłych podgrzewanych, podobno wystarczy wymienić środek który jest w obudowie

Jak chcesz mam niepotrzebny komplet spryskow grzanych, może Ci sie przydadzą do testów

Oddam za grosze jak cos to bij na PW

mam komplet w domu i zamontowane mgłowe ale odpuściłem bo nie mam potrzeby mieć mgłowych podgrzewanych

Ja kupilem do swojego siga spryski mglowe z iski z mysla o zamianie. Po dostaniu sie do spryskow w aucie zobaczylem ze sa one grzane.

Moje pytanie jest takie czy sa dostepne mglowe spryski grzane od iski zeby je zalozyc do siebie i w jaki sposob ich grzanie jest odpalane. Jak wlacze grzana tylna szybe to i grzanie spryskow sie wlacza czy w jakis inny sposob sie zalaczaja ??

W isce nie ma grzanych sprysków

winiak61 a wiesz moze w jaki sposob grzanie tych spryskow w signumie sie zalacza??

Poprzez włączenie grzania tylnej szyby