Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
dominik99718

Problem ze silnikiem

Polecane posty

Witam . posiadam Vectre b z silnikiem 2.0 dti .Mój problem polega na tym że po długim postoju vectra ciężko odpala trzeba się trochę namęczyć a jeśli już odpali strasznie nie równo pracuje , po chwili zacznie równo chodzić lecz gdy dodam gazu do końca to obroty dojdą do nie całych 4 tyś obr zapali sie kontrolka silnika i momentalnie obroty spadają na 1.5 tyś przy czym strasznie dymi na biało . Jeszcze kilka dni temu było dobrze odpalała z małymi problemami wiec postanowiłem zajrzeć do filtra paliwa okazało się że ktoś zamontował odwrotnie węże wiec zamontowałem tak jak powinny być , założyłem także zaworek zwrotny bo myślałem ze paliwo z pompy sie cofa i dlatego ciężko odpala . po zalaniu filtra świeżym paliwem miałem mały problem z odpaleniem i właśnie od tego czasu się tak dzieje i nie wiem co mam z tym zrobić .

Witam

Kolego twoje problemy to częste bolączki dti a zatem wielokrotnie omawiane

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

O dymieniu również było kilka razy pisane

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Na przyszłość staraj się jakoś bardziej precyzyjnie tytuł

Pozdro

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

To masz błąd P1220 brak paliwa w pompie lub jest tam piana pisz do niego dred7474 .

Edytowano przez Dziadek vec

Dodam jeszcze że auto było u elektromechanika i stwierdził za pomocą komputera ze pompa do wymiany w co wątpię .

Witam panowie mam taki problem w swojej vectrze B sedan 2.0 dti 101km.Gdy posiadam w zbiorniku mniej niż 20l paliwa auto ma pełną moc ładnie chodzi nie dymi,a jeżeli posiadam więcej niż 25 czuje ze auto staje sie mułowate straci troche mocy i zaczyna delikatnie dymic na czarno przy przygazowaniu.Pompa wtryskowa po kompletnej regeneracji zbiornik paliwa został wyczyszczony.Jeżeli byście mieli jakies pomysły co w tym moze byc po pomóżcie...???

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Już ci podpowiedziałem ale ty masz kilka tych samych postów.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...